stacja dokujaca

niuteq

New member
nawiązując do mojego poprzedniego postu poszukuje teraz stacji dokującej do kamerki HDR-sr5e czy ktoś jest w stanie podać mi jej symbol albo miejsce gdzie można ja kupić
w autoryzowanym serwisie powiedzieli 290 zl
 

Gucio50

New member
Bez reklam
niuteq napisał:
nawiązując do mojego poprzedniego postu poszukuje teraz stacji dokującej do kamerki HDR-sr5e czy ktoś jest w stanie podać mi jej symbol albo miejsce gdzie można ja kupić
w autoryzowanym serwisie powiedzieli 290 zl

12 zł kosztuje kabel z USB i miniUSB z drugiej strony ;)
 

niuteq

New member
Gucio50 napisał:
Kabel z końcówką miniUSB podłączasz do kamery a końcówkę USB do komputera.

kurcze ale dopasowac nie moge koncowki, chodzi o to wyjscie COMPONENT OUT tak? bo do niego probujhe dopasowac kocowke

przepraszam za moje laicke pytania ale pierwszy raz mam do czynienia z kamerami z tymbardziej z HDD
 

huling

New member
niuteq napisał:
kurcze ale dopasowac nie moge koncowki, chodzi o to wyjscie COMPONENT OUT tak? bo do niego probujhe dopasowac kocowke

przepraszam za moje laicke pytania ale pierwszy raz mam do czynienia z kamerami z tymbardziej z HDD

Stacja dokująca nic ci nie da. Są na niej takie same nietypowe złącza, jak na kamerze, dlatego Sony zawsze dołącza odpowiednie kable. Powinieneś je dostać razem z kamerą, no chyba że... znalazłeś tą kamerę :D
 

Gucio50

New member
Bez reklam
:grin:
niuteq napisał:
kurcze ale dopasowac nie moge koncowki, chodzi o to wyjscie COMPONENT OUT tak? bo do niego probujhe dopasowac kocowke

przepraszam za moje laicke pytania ale pierwszy raz mam do czynienia z kamerami z tymbardziej z HDD


Nie bądź uparty. :mrgreen: Zapomnij o Component, który jest ANALOGOWY i do komputera wprost go nie 'Podepniesz" :p

Tylko USB mini w kamerze i normalne w kompie. :eek:k:


Albo kup sobie tą stację dokującą, która jest zamiennikiem kabla USB-miniUSB :D , tylko że nie kosztuje 7 zł a 290.

Na co czekasz, weź kabel i spróbuj podłączyć tę kamere, najpierw oczywiście wgraj oprogramowanie SONY z dołączonego CD. Chyba, że znalazłeś tą kamerę :grin:
 
Ostatnia edycja:

niuteq

New member
oczywiście nie wszyscy czytali moje wcześniejsze watki, kamery nie znalazłem, tylko pożyczyłem od kolegi który wyjechał na rok do stanów i nie zostawił mi akcesoriów
przy kamerze nie mam złącza usb tylko component i av out oraz Hdmi
wiec pozostaje mi tylko stacja dokujacą
 

Attachments

  • DSC00082.JPG
    DSC00082.JPG
    366,5 KB · Wyś: 61

Gucio50

New member
Bez reklam
niuteq napisał:
oczywiście nie wszyscy czytali moje wcześniejsze watki,

Zaglądam do instrukcji i faktycznie gniazdo USB jest "dopiero" na stacji dokującej. Przykro mi, ale chyba wprowadzxałem Cię w błąd.
Wygląda na to że bez tej stacji ssię nie obejdzie. Chyba że poczekasz alż kolega wróci i wtedy zgrasz z dysku do komputera Twoje filmy.
 
Do góry