ST600 Smart TV Upgrader

zbyszek35

New member
/konferencja-lg-odpowiadam-na-wasze-pytania/

Zibi
2012/04/02 o 20:28
Ja posiadam LG Smart TV St 600 , i muszę stwierdzić że jest to totalna TRAGEDIA, ostatnia aktualizacja nic nie wniosła Ipla od tygodnia nie działa , poza tym nic niema ciekawego prócz Youtube , poczekam czy będzie TVN Player jeśli nie to poleci przez okno z 9 piętra tyle mi nerwów z szarpał też z odtwarzaniem filmów….

Odpowiedz
andrzej
2012/04/04 o 13:39
Podobny problem z ipla na ST600, odpowiedź z Działu wsparcia tech i testów z ipla cytuję „Otrzymałem informację od naszych programistów, że pomimo udostępnienia aplikacji ipla na urządzeniu LG ST600 nie jest to wspierane przez nas urządzenie.
Nie posiadamy takiego urządzenia i nie jesteśmy w stanie sprawdzić przyczyny wystąpienia tych błędów.”

Zastanawiam się czy nie oddć do sklepu, co prawda kupiłem to badziewie za ok.250 zł no ale to też jakaś kwota.

Odpowiedz
Karlo
2012/04/04 o 19:17
Jezeli chodzi o st600 to takze posiadam i dostałem identyczną odpowiedz ewidentnie kopiuj-wklej-zenada nawet pewnie nie sprawdzili tematu.Moim zdaniem urzadzonko jest fajne ale obawiam sie ze ze jest to wina jego softu a nie apli

Odpowiedz
HansKlos
2012/04/06 o 14:45
Mało z tego , rozmawiałem wczoraj na Czacie z Konsultantem i mam wiadomości że TVN Player nie będzie na tym działał nie przewidują na to urządzenie , a Ipla to kwestia czasu jak przestanie działać, tak że Po Wielkim hicie wielki BUBEL. Koledzy wejdźcie na forum.dvhk.pl DVHK & LAKI FORUM temat ipla ,to może podyskutujemy. Pozdrawiam nigdy więcej LG
 

YANKI

New member
posiadam ten twor St 600 słuzy mnie do wyswietlania filmow z PC po zatym nic ciekawego allegro okrojone Ipla niepelna nawet po opłaceniu aktywacja wszystko jezyk angielski pisałem do LG Polska informacje o aktualizacji zadne oczekuje od was odpowiedzi gdzie mozna znalezc aktualizacji w internecie
brak mnie słow przereklamowane moze w USA działa
 

scidas

New member
Witam
Panowie mam pytanie mam st600 i chce zrobic plexa na laptopie zainstalowalem ale nie moge tego polaczyc z tym urzadzeniem może mi ktos powiedziec jak to zrobic?
 
Do góry