Średniej klasy KD do 3tys ?

bartek29

New member
Jestem całkowitym laikiem jeśli o to chodzi i nigdy nie posiadałem niczego oprócz wierzy. Mam Panasonica VT30 50` i chciałbym do niego w końcu dokupić sprzęt grający. Pokój to 25m2. Muzyka/Film 30/70%
Czy ta pozycja to coś przyzwoitego czy niekoniecznie ? KINO DOMOWE 3D PIONEER BCS-414 blu-ray 5.1 OLSZTYN (1992548923) - Aukcje internetowe Allegro

Poczytałem trochę i zmieniłem zdanie chyba, proszę o pomoc uwzględniając większy budżet powiedzmy do 5*6tys ale żeby to grało jak należy i robiło wrażenie dźwiękiem, a z plastykowych zestawów zrezygnowałem dzięki poprzednim postom. Potrzebuję 2-3 propozycji sprzętu bo sam sobie go nie złożę z racji braku wiedzy w temacie ;)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To rzeczywiście zmienia postać rzeczy . Szczególnie że masz naprawdę extra obraz i dobrze aby dźwięk dorównywał jakości video.
Do Twoich potrzeb :
Harman 365 + kolumny JBL studio 190
Marantz 5006 + Kolumny Kefy IQ90
Donon 1912 + kolumny MA BX6
A jeśli będziesz przy zakupie to dopytaj Blackninja na PW.
 

bartek29

New member
Zdecydowałem się Onkyo 609 + Jamo 606 i jestem bardzo zadowolony, czasem jednak zarówno na programach muzycznych lub na mp3 granym z USB pomiędzy kawałkami jak jest cisza to słychać szum z głośników dość denerwujący, to normalne czy zależy od jakości nagrania ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To trochę inna klasa do tego co zakładałeś.
Wyobraź sobie że to co miałeś w propozycji gra nieporównywalnie lepiej od tego co kupiłeś .Ale najważniejsze że jesteś zadowolony.
 

bartek29

New member
poszedłem na kompromis...zamiast plastykowych zabawek sprzęt dla amatora wystarczający za przyzwoite pieniądze, bo propozycje oscylowały już w granicach 5-10tys a więc trochę więcej niż zakładałem
 

ndo

New member
ale amplituner wiales lepszy niz zaproponowane glosniki ni koniecznie ale dobrze ze ejstes zadowolony to najwazniejsze :)
 
Do góry