Srebrne plazmy panasa

centur

New member
witam, w jednym ze sklepów nadziałem sie na plazmy panasa w srebrno-białej obudowie, była to seria pv lub py. Wiecie cś o tym bo na stronie panasa widze same czarne. Takie wychodzą z fabryki czy to jakiś "tuning" ???
 

Foxxx24

New member
Nie pochodzą one z oficjalnej dystrybucji Panasonic Polska gdyż każda firma zajmująca się sprzedażą takiego sprzętu może go sprowadzic we własnym zakresie,a w oficjalnej dystrybucji srebrnych modeli nie ma,ale gwarancja jest ważna jak najbardziej gdyż jest gwarancją europejską.


Pozdrawiam
 

Tsuo

New member
Wszystkie pztki mają srebrną obudowę.
Swoją pztke mam z avansu, wersja takze polska, polska instrukcja i menu.

Co do PY i PV - srsly nie mam pojęcia.
 

mexxmen30

New member
Widziałem taka w mediamarkt PZ i szczeze powiem chciałem kupic ale jak sie okazało to tego modelu nie było na zadnej oficjalnej stronie Panasonica szukajac w googlach tego modelu znalazłem jedna sztuke gdzies w internetowym sklepie w niemczech, czego sie dowiedziałem od kolegi sprzedawcy RTV- sa to modele marketowe ubogie w funkcje wykonane na gorszych komponentach i czesciach i nie wystepuja w zadnym katalogu firmowym, oczywiscie maja polskie menu i gwarancje, wiec dałem se luz i kupiłem taki model ktory wystepuje na stronie Panasonica
 

Xisiek

New member
centur napisał:
witam, w jednym ze sklepów nadziałem sie na plazmy panasa w srebrno-białej obudowie, była to seria pv lub py. Wiecie cś o tym bo na stronie panasa widze same czarne. Takie wychodzą z fabryki czy to jakiś "tuning" ???

Sa to tzw. modele marketowe, przygotowywane specjalnie dla duzych sieci handlowych, zazwyczaj niedostepne w innych sklepach.
 

kukuku2

New member
[
Sa to tzw. modele marketowe, przygotowywane specjalnie dla duzych sieci handlowych, zazwyczaj niedostepne w innych sklepach./QUOTE]

Wiem z doświadczenie że mimo to można je kupić poza dużymi sieciami i to jeszcze taniej:)
 
Do góry