Sprzet Stereo dużej MOCY !

gladiator

New member
Witam
Mam zamiar nabyć takie coś gdyż w Polsce nie sprzedają SONY Shake 7 !
Co sadzicie o czymś takim bo mocą włada potrzebną a cena tez dobra za takie 2500 - 3500 pln chyba nie kupie tak Potężnego i Mocnego sprzętu !?
Wieża SAMSUNG Giga Sound MX-HS8000, Mikro i Mini wieże - Media Markt
Wieża SONY MHC-V7D, Mikro i Mini wieże - sklep saturn.pl

A to bym chciał ale u nas NIE dostępne ( Polska 20 lat za murzynami ) !
https://youtu.be/IXa1_c5TzPo
Amazon.com: Sony SHAKE5 2400 Watt Audio system with Bluetooth and NFC: Electronics
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ale do czego chcesz to wykorzystać?
Szukasz sprzętu dudniącego czy grającego, pytam trochę przewrotnie, bo za 3,5 tyś można dostać nieplastikowy całkiem przyzwoicie grający sprzęt stereo
 

collider

New member
Bez reklam
Sluchalem taki sprzet i jakos tam mnie nie powalil. Lupie to ostro i nawet pomyslalem, ze szkoda ze za moich czasow gdy chodzilem do podstawowki takiego sprzetu nie bylo. Idealny na klasowe dyskoteki a tak czkowiek musial kombinowac kolorofony ;). Powiem tyle, zagrac, zagra i glosno i z przytupem, ale dla kogos kto szanuje dzwiek to tego nie polecam.
 

gladiator

New member
Więc chce coś do 3500 STEREO co ma bardzo dużo MOCY ( Lubie puszczać sąsiadom muzę )
Tak na poważnie uwielbiam MOCNY BASS a to wszytko co teraz sprzedają to jakieś gwizdki.
W samochodzie mam BOSE lepiej gra jak te sklepowe badziewie a te ze sklepu mają max 100 Watt !
A ja chcę 2500-3000 Watt !
Mam Technicsa SA EH 570 on ma 160 Watt muzycznej to jest dla mnie za mało :-(
 

collider

New member
Bez reklam
Jak chcesz rozloscic sasiada to lepiej zainwestuj w wiertarke udarowa ;). Musisz kupic stereo i okrasic je dobrym, mocnym subem.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jeżeli chcesz łupać sąsiadów nie zwracając uwagi na jakość to kup Tonsile Altus 300 i jakiś wzmacniacz - pewnie wystarczy:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wzmacniacz najlepiej rodzimy, z szybką możliwością wymiany bezpieczników, ew. zawsze będziesz mógł podwatować : )
W Technicsie nic nie zrobisz, wyłączy się trzeba będzie czekać zanim się schłodzi ;)
 

vectra1

Member
Bez reklam
Jestem w szoku, że coś takiego sprzedają jeszcze za 3,5 tyś
Jak pisała reszta w tej cenie całkiem niezły wzmacniacz można kupić i dwa fronty.
Noe ale nie będzie 36 diod święcącch w każdym kolorze :D
 

Pan_Borowik

New member
Manta SB-2500A subwoofer tuba skrzynia basowa Nowa (5642262817) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Tu masz 2500 (kto by się tam takimi pierdołami jak RMS przejmował) watt za 200zł.
Kupujesz za dwa tysiące takich dziesięć (może będzie rabat jeszcze i starczy na 11sty) i masz 25000 WATT.
A jak podłączysz pod 240V zamiast do marnych 220 to będzie 50000 watt.
I żaden sąsiad Tobie niestraszny, a nie jak ze sklepu 100 lat za murzynami, po 100W tylko.

Czyli razem 2500+25000+50000 = 100 000 $$$ watt!!!!!!11


A na poważnie to takiego plastikowego odpustowego grajka tutaj Ci nikt nie doradzi kupować, bo to szajs.
Najlepiej doczytaj, bo audio to nie tylko moc.
Gwarantuję Ci, że ze wzmacniacza 2x100W można napędzić takie kolumny stereo, że Twoi biedni sąsiedzi Cię przeklną.
 
Ostatnia edycja:

Pan_Borowik

New member
No i podaj więcej informacji - ile chcesz/możesz wydać, jakiej wielkości pomieszczenie, jakiej muzyki chcesz słuchać i z czego (płyty, pliki, youtube, etc).
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Co Ty się tak uczepiłeś tych sąsiadów? Czyżby ulokowali gdzieś obok Ciebie tych uchodźców z Syrii?
 
Jak jesteś ze Szczecina to idź na ulicę Panieńską, tam jest sklep z głośnikami
firmy Klipsch. Są to jedne z bardziej wydajnych głośników, poproś właściciela
niech ci włączy RF7II. Będziesz zadowolony.
 
Do góry