Sprzęt od Yamaha????????

Lech

New member
Bez reklam
Czy ktoś ma może jakieś informacje lub wiedzę na temat odtwarzaczy BD Yamahy???
 

Lech

New member
Bez reklam
Wiem, że odtwarzacze tego producenta nie są najtańsze, więc pomińmy cenę. Interesuje mnie jakakolwiek opinia na temat sprzętu tej firmy.
 

Horhe Ortega

New member
To ja napiszę Ci tylko co myślę , bo tu na forum nie są zbyt popularne playery tej firmy.Czytałem testy i okazuje się , że ceny są niewspółmiernie wysokie do tego , co ten sprzęt ma do zaoferowania.
 

Lech

New member
Bez reklam
Dzięki za każdą odpowiedź. Pytam dlatego, bo mam od Yamahy amplituner i jest dość dobry, oraz odtwarzacz CD i też nieźle gra. Chcę kupić w najbliższym czasie do kompletu odtwarzacz BD i dlatego te pytania o Yamahę. Odtwarzacz musi być koloru srebrnego.
 

Horhe Ortega

New member
Wyboru zbyt wielkiego nie ma(to na dziś dzień praktycznie 3 modele) , więc może napisz jaki masz ampli bo kolor wyświetlacza jest różny a rozumiem , że zależy Ci na tym aby wszystko ładnie pasowało do siebie.Dodatkowo napisz , czy chodzi głównie o płyty BD czy tez jednak sporo DVD.
 

Lech

New member
Bez reklam
Wyświetlacz w amplitunerze 765 ma kolor niebieskawy. Co do rodzaju płyt jakie będą odtwarzane, to napisałem, że mam otwarzacz DVD od Yamahy, który może zostać.
 

Horhe Ortega

New member
W takiej sytuacji wyłania się tylko ten model(biały wyśw.) w wersji Titan-BD-S1065 - Blu-ray Players - Products - Yamaha Other European CountriesCena ~1700PLN ew. troszkę mniej(ale uwaga na gwarancję PL).Kupując Blu liczymy m.in. na lepsze skalowanie DVD i zbędny się staje oddzielny sprzęt.Napisałeś CD?Z testu jaki znalazłem na szybko-Yamaha BD-S1065 Blu-ray Player-można wywnioskować , że lepiej radzi sobie z DVD niż HD.Sytuacja odwrotna względem BD-S2900(droższy z bursztynowym wyśw.).Sporo negatywnych opinii typu:za wolny,brzydkie menu,hałaśliwy,ubogi multimedialnie-chyba tylko JPEG?Wybór należy do Ciebie.Sam zdecydujesz czy warto przepłacić-praktycznie tylko za spójność stylistyczną z resztą systemu,ew. dobre wyjście analogowe ,ale bez którego przecież możesz się obejść.
 

Lech

New member
Bez reklam
Dzięki za opinie.
Znalazłem też opinie na "CENEO", ludzie piszą mało pochlebnie o odtwarzaczch BD Yamahy, generalna opinia to "bubel"... itp.. Poczekam trochę na nowy model lub kupię coś z innej firmy.
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Też byłem zaskoczony po paru nie pochlebnych recenzjach. Lepiej celuj w jakieś firmy, które zajmują się obrazem na codzień, jeśli chodzi o tą klasę cenową, np Sony czy Panasonic. Wiem, że niezbyt pasują do stylizacji Yamahy, ale cóż ;)
 
Do góry