sprzet do rocka z wyjsciem 100W na kanał

papuut

New member
Witam Was,
Potzrebuję kupić sprzęt do rocka i muzyki zbliżonej.
Sprzę ma się składać z amplitunera, dvd(bądź blue-ray) z czytnikiem kart + zestaw głośników.
Amplituner jak pisałem u góry powinien mieć 100 W na kanał.
Czytałem sporo ale ile osob tyle opinii.
Polecają Onkyo 905 + zestaw IQ, inni Denony itd.
Chciałbym się zmieścić w kwocie 12000 - 15 000.
Wybieram się na odsłuch, ale chciałbym wiedzieć na czym się skupić.
Pozdrawiam
Dawid
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jak masz taka kase to lepiej kup wzmacniacz + ampli + kolumny będzie o niebo lepiej.
 

don111

Banned
po co kino domowe do muzyki ?
to tak jakbyś kupował Mercedesa klasy S do przewożenia ziemniaków w bagażniku, a możesz to zrobić tańszym Żukiem i jeszcze więcej zmieścisz :D
a te 100W w amplitunerze gra jak max 50W w markowym wzmacniaczu, o jakości brzmienia nie wspominając

tańszy amplituner + wzmacniacz obowiązkowo jeśli chcesz dobrej jakości brzmienia i sporej mocy w stereo
z kolumn Kefy są fajne ale do rocka akurat nie za bardzo podchodzą, chyba że polubisz taki ugrzeczniony sposób prezentacji w tej muzyce

zobacz na Focale z serii 7xx, Monitor Audio RS, Paradigmy Monitor v6, może jakieś wyższe Missiony... to się dobrze w rocku sprawdzi.... tylko odsłuchuj ze wzmacniaczami, na amplitunery szkoda czasu, przepłacisz za bajery a brzmienie zostanie na kiepskim poziomie
 

z3

New member
Bez reklam
A wg mnie kefy jak najbardziej się nadają, są mięsiste z wystarczającym basem. Oczywiście zależy do czego podłączysz. Najlepiej jak sprawdzisz wszystkie :)
 

don111

Banned
analogia taka że amplituner do kina ze swoimi bajerami wygląda jak Mercedes ale ziemniaków nie przewieziesz :mrgreen: więcej tu może pokazać kilka razy tańszy Żuk, teoretycznie ze słabszymi parametrami (ale w praktyce do tych ziemniaków ....) :mrgreen:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zacznijmy od potrzeb. Twoja kasa - Twoje potrzeby:
Marantz SR 6003 +BD 7003 + kolumny KEF IQ 50/IQ30/ps2500
 
Do góry