Sprzęt Audio do TV Sony

Matt_at

New member
Witajcie, poszukuje w miarę przyzwoitego sprzętu audio do swojego TV.

TV to SOny BRAVIA kdl-50w829b. Zawieszony na ścianie (szer3,70 wys2,60)

Pod tv szafka RTV i chciałem pod niego podpiąć sprzęt Audio 2.0 lub 2.1

Raczej nie myślałem o wzmacniaczu oraz kolumnach bo przy każdym uruchomieniu tv musiałbym jeszcze włączyć amplituner.

Myślałem Raczej o takim zestawie
MICROLAB SOLO 7C

Głosniki 2.0 i dosyć ładny wygląd.

Co otym sądzicie ?? może polecacie coś innego ?? Budżet do ustalenia.

Zależy mi żeby w miare grało ( nie jestem audiofilem ) miało fajny basik oraz wyglądało.
 

RwVision

New member
Ale takie glosniki tez bedziesz musial wlaczac z kazdym razem z tv... Czy aby na pewno tylko dlatego wolisz kupic cos takiego, niz eleganckie kolumny + ampli lub wzmacniacz, który wypełni Ci ladnie ta szafke rtv?

Jesli zalezy Ci tymbardziej aby fajnie gralo i wygladalo to zapomnij o czyms taki, podaj budzet, a koledzy tutaj na pewno wybiora Ci jakies fajne 2.0 lub 2.1
 

Matt_at

New member
Dlaczego? Raz włączone byłyby cały czas. Po włączeniu tv głos już szedłby przez nie. Wzmacniacz za każdym razem musiałbym włączać osobno bo jednak prądu by brał...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na prąd nie patrz , to różnice poborów mocy są mikroskopijne.
No i kupujesz aby poprawić dźwięk.
Ile kasy max przeznaczasz ?
 

Matt_at

New member
Max 600 zł. Kolumny mogą być duże bo miejsca jest Sporo byle nie jakieś brzydkie bo zamierzam użytkowac bez maskowania.
 

Matt_at

New member
sam nie wiem niewielkie są... wydaje mi się że "znikną" w moim pokoju.
myslałem też nad soundbarem Sony HT-GT1 ale przekracza mój budżet
 

RwVision

New member
Moim zdaniem masz powazny problem z ocena sytuacji - chcesz cos porzadnego, a wiec i budzet powinien byc conajmniej 2 razy wiekszy. Jak za obecna cene kupisz cos wiekszego, to bedzie to po prostu duza popierdziawka.
 

Matt_at

New member
plany sie niestety zmieniły .... niestety budżet zamiast się zwiększyć to się pomniejszył ... max 350 zł... coś radzicie ??
 

SDman

Banned
plany sie niestety zmieniły .... niestety budżet zamiast się zwiększyć to się pomniejszył ... max 350 zł... coś radzicie ??

Witam,
creative T30, dorzuć 100zł. do nich nic lepszego nie znajdziesz. Regulacja tonów niskich i wysokich
pozwoli dopasować brzmienie do akustyki pomieszczenia.

Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
fajne ... tyle że to ma być podpięte do tv wiec oczekuje pilota....

Witam,
nie wiem jak SONY rozwiązało sprawę wyjścia słuchawkowego.
Np. Philips, Panasonic ma regulacje niezależną czyli podłączone do wyjścia słuchawkowego
trzeba regulować głośność przez regulację poziomu słuchawkowego.
Ma to swoje zalety -nie zawsze chcemy przez głośniki słuchać.
Samsung -jak podłączysz słuchawki odłącza głośniki i gra tylko na słuchawkach w tym przypadku
głośnikach T30.
Kolejna unikalność tych głośników to, że są bezobsługowe (nie potrzeba pilota), wzbudza je sygnał z liniowego lub BT. same się usypiają po 10 min.

Pozdr.
 

Matt_at

New member
Okazyjnie zakupiłęm głośniki KODA AV607 - może nie jakieś audiofilskie ale zapłąciłem tylko 230 zł !!!.
Teraz do MAX MAX 250 zł poszukuje jakiegoś amplitunera. Warunek- obsługa 5.1 oraz pilot Co polecacie ??
 
Do góry