sprzedawca ? ;/

GrzeluKNZ

New member
witam ! dzis bylem w pewnym sklepie, ogladalem tv. interesowal mnie JVC LT-32P80 (2500zl), przygladalem sie mu, w pewnej chwili podszedl do mnie sprzedawca i zaczal rozmowe, powiedzialem mu ze interesuje mnie ten tv, a on mi odrzekl ze zdecydowanie mi go odradza, (!!) bylem zaskoczony. Po chwili pokazal mi Sharpa LC-32D44E (2100zl), ladnie sie prezentowal i niezle gral ... co myslicie o tym ? chcial mnie zmanipulowac czy dobrze doradzic ?
 

GrzeluKNZ

New member
odp.

ej no na serio :) promocja z 2999 zl na 2500 ! :O :D nie wiem dlaczego ale taka byla cena przy P80, sam bylem w szoku :D tak ! patrzylem mu w oczy :D co o tym myslisz kiki ? chcial mnie naciaganc na sharpa ?
 

GrzeluKNZ

New member
napewno nie . stalem przed tym tv 15 min, doskonale widzialem podpis pod nim ktory brzmial "JVC LT-32P80" za 2499 dokladnie :)
 

RheeTCT

New member
Może dlatego nie chciał Ci go sprzedać - kazali mu zrobić promocję,a on będzie miał niższą prowizję.Poczeka ze sprzedażą ,aż promocja się skończy,albo sam chce go sobie kupić?Hi,Hi.
A już na powaznie-to nie pierwszy przypadek wciskania klientom jednej marki.Widocznie mają jakieś zachęty,albo prikaz.
 
Ostatnia edycja:

szfagier

New member
to fakt, ja rowniez zauwazylem ze kazdy sprzedawca w sklepach tylu MM,Avans itp ma swoja marke i ja zachwala

BTW jesli to dokladnie ten model "JVC LT-32P80" za 2499 to chyba warto zastanowic sie nad nim powaznie ;)
 

GrzeluKNZ

New member
az sam niemoge uwiezyc w ta cene :D wiec dzis jeszcze raz jade do tego sklepu i zrobie specjalnie zdiecie :D:D ciekawe ile maja ich na stanie :p sadze ze moze byc taka sytulacja : ten jvc stoi na sklepiej jakos ostatni, dlatego tak obnirzyli na tak niska kwote .... dzis sie wszystko wyjasni ;)
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
eh jeszcze wczorajszy jestem, wydawalo mi sie ze mowa byla o samsungu;) swoja droga czesto sprzedawcy cos cisna bo maja w tym cel.
 

helper

New member
Jak by wciskał Philipsa, to byś napisał, że Ci wciska Philipsa :D

Skoro wiesz, czego potrzebujesz i co Ci się podoba, to po prostu olej sprzedawcę.

Tak jak policjant z drogówki zajmuje się wystawianiem mandatów, tak sprzedawca zajmuje sie "wciskaniem" towaru. Sprzedawcy moim zdaniem sprzedają po prostu to, co "chcą" (bo mają kasę), co "muszą" (bo im każą) lub co "im się podoba" (gdyby mogli, to by chcieli mieć).

Jesteś chyba inteligentny, więc nie rób z siebie ofiary :-D
 

RheeTCT

New member
Nikt z nikogo ani tym bardziej z siebie ofiary nie robi.Kolega sie zdziwił,że mu coś wciskali,bo mu sie to nie zgadzało z posiadaną wiedzą,więc zapytał nas.Widać należysz do tych co wszystko już wiedzą i nie muszą pytać.
 

GrzeluKNZ

New member
mam juz praktycznie wybrany tv. napisalem ten post by podzielic sie z Wami, tym jak sprzedawca moze namieszac w glowie ....
 

Attachments

  • 20080719050.jpg
    20080719050.jpg
    393,8 KB · Wyś: 66

GrzeluKNZ

New member
powyzej moja fotka ze sklepu, pewnie nie wielu mi wierzylo, ale tak tak P80 za 2499 zl !! :) to chyba najlepsza cena w Polsce !! pozdrawiam :]
 

kernit1

New member
GrzeluKNZ, a w jakim to sklepie mają taką promocję, bo być może we Wrocku też bym go mógł dostać za podobną kasę.

Pozdrawiam
 
Do góry