sprzedawca HiFi-Components na Allegro

nikro

New member
Witam ;)
chce sobie zakupic kolumny JBL i szukajac jak najtanszych cen znalazlem na Allegro sprzedawce HiFi-Components http://allegro.pl/show_user.php?uid=3782929 , gdzie jest najtaniej. Jest podany telefon, mozliwosc kupienia za pobraniem, wiec niby wszystko ok, ale dziwi mnie czemu ceny takie niskie? Duzo taniej niz u polskiego dystrybutora JBL
Kupowal moze juz ktos u nich te kolumny? Czy to sa na pewno te same, ktore sa w opisie i sa nowe, zadnych problemow itp? Pisze tam o sprowadzaniu z Niemiec, ale i tak jest duzo taniej niz u innych... Moze to jakies podroby? :p
Ciekawe czy polska instrukcja chociaz bedzie...

Z gory dzieki za informacje ;)
 

setunia

New member
Bez reklam
Na aukcji jest jasno określone pochodzenie sprzętu. Ten sprzedawca to albo przedstawiciel sklepu z berlina, albo prywatny importer.
Nigdzie w opisie nie pisze, że udziela polskiej gwarancji dystrybutora, więc ryzykujesz, że jeśli on ''się zniknie" to gwarancja też - wybór należy do Ciebie. Niska cena, czy pewna gwarancja. Z własnego doświadczenia wiem, że kolumny jesli się ich nie katuje raczej nie są awaryjne, wiec ja zaryzykowałbym po rozpoznaniu co to za gostek i najlepiej z odbiorem osobistym u niego w sklepie jeśli takowy posiada.
 
Do góry