Sprzedam TV Samsung LCD LE37A551 - prawie nowy !!!

MAdam

New member
Witam wszystkich. Sprzedam mój prawie nówka telewizor Samsunga LCD LE37A551. Kupiłem go 4 tyg. temu w Polsce. Przebieg ok. 200 godzin. Telewizor nie ma żadnych martwych pikseli i subpikseli !!! (możliwość sprawdzenia - Bydgoszcz) nie piszczy, nie stuka, nie buczy itp. Jak na LCD wg mnie ma równomierne podświetlenie oraz kąty. Szczególnie polecam jako monitor do komputera. Mam podłączony przez HDMI i w trybie PC jest przepięknie, w końcu to matryca S-PVA 1920x1080 (monitor Samsunga T260 26 cali się chowa!!) Chce sprzedać, ponieważ kilka dni temu niespodziewanie zapadły decyzje co do przeprowadzki i ten tv nie pasuje do całości nowej koncepcji.

TV wygląda jak nowy, mam karton+folie,naklejki, pilot nie wyjęty z folii, gwarancja Samsung Polska, dowód zakupu, oryginalnie zapakowaną instrukcje i szmatkę (jestem pedantem elektronicznym :) ). Wiem, że muszę na nim stracić :(( ja kupiłem go za 2200) dlatego moja cena to: 1830 zł, ale kupujący ma w zamian pewność, że nie spotka go przykra niespodzianka w postaci martwych pikseli co jest zmorą telewizorów LCD i jak wiadomo do pewnej ilości nie podlega gwarancji. A jak nie pojawiły się do 200 godzin użytkowania, to już mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek się pojawiły. Polecam gorącą. W tej cenie jest to optymalny wybór jako piękny duży monitor i tv w jednym. Najlepiej odbiór osobisty w Bydgoszczy, ewent. przesyłka. Kontakt na priv. lub GG: 9986213 Pozdrawiam Polecam.
 
Ostatnia edycja:

MAdam

New member
Obniżka na dojazd ;)

Obniżam cenę o koszty dojazdu po odbiór telewizora :). Porobiłem kilka amatorskich fotek, w HD i SD oraz DivX, kto zainteresowany proszę podać adres e-mail na GG to prześlę. Nowa cena to 1730zł
 

MAdam

New member
Istnieje taka opcja abym w rozliczeniu przyjął mniejszy TV LCD 32 ew.26, ale wiadomo niekażdy i najlepiej na gwarancji, czyli najczęściej tv młodszy niz 2 lata...
 
Do góry