Sprzedam Sony KDF50E2010AEP okolice Katowic

Monkin

New member
Bez reklam
Do sprzedania z bólem serca w stanie perfekcyjnym tylnoprojekcyjny soniaczek 50 cali o natywnej rozdziałce 1280x720p. Telewizor jeszcze do końca 2012 roku na gwarancji (objęty 5 letnim programem ochrony gwarancyjnej Sony Polska).
Telewizor jest po gwarancyjnej naprawie pod koniec 2010 r.(pisałem w wątku o tym modelu w dziale o tylnoprojekcyjnych tv), wymianie bloku optycznego, ma wyczyszczoną matrycę i wszystkie bebechy elektroniczne, w środku ma założoną nową oryginalną lampę a stara z przebiegiem 9650 godzin w zapasie ( ma według opinii serwisu Sony w Sosnowcu jeszcze całkiem dobre parametry). Tak więc intensywnego oglądania jest jeszcze spokojnie na przynajmniej kolejne 4-5 lat.
Sprzedaję bo kupiłem 60 cali i nie mam gdzie soniaczka zmieścić w mieszkaniu. Idealny do odbioru w SD, na HD w interpolowanym obraz bajka. Można oglądać godzinami i nic nie wali po oczach.
Odbiór najchętniej osobisty z uwagi na gabaryty w okolicach Katowic. Komplet papierów z certyfikatem gwarancjyjnym i rachunkiem. Pobór mocy zmierzony faktycznie nie przekracza 175 W.
Cena 1850 złotych do lekkiej negocjacji. Stan techniczny perfekcyjny. Bez rys, wad technicznych. Jak ze sklepu. Ale w sklepach ich już nie ma.Matowa matryca - można oglądać bez odbić w bardzo słonecznych warunkach.
Wiadomości na PW.
 
Ostatnia edycja:
Do góry