sprzedam Panasonic 50st50

oli

New member
Jak w temacie sprzedam plazmę, lub zamienię na większą. Telewizor w idelanym stanie, wyświecone 9500 godzin zakupiona w mm kielce. W komplecie wszystko co daje producent wraz z kartonem
Cena 3200 zł
tel. 504916173
 
Ostatnia edycja:

oli

New member
oprócz cali to pewnie masz bardziej rozbudowany smart tv i moze programowo podciagnietą częstotliwość matrycy, ja juz mam 65vt60 już 3 godziny w domu,a skąd jestes jak coś to zapraszam do obejrzenia tv
 
Ostatnia edycja:

matifcb

Member
jakby to byla jedyna roznica to niby nie duzo,, choc jednak to roznica w wygladzie obrazu a to najwazniejsze..


ja z Bydgoszczy a ty ?
 

oli

New member
kolos przywieziony w piatek, całe szczęście że blisko, bo był bez kartonu, dałem 7 tys używka, z pewnego źródła, też kupiony w mediach w kielcach, z tamtąd dostałem namiary na ten tv od znajemgo co pracuje w mm, ciężko kupić dobry tv z pewnych rąk, przeważnie to jakieś zwózki z niemiec,
2 tygodnie temu byłem we wrocławiu po 65 vt50 za 6tys, ale to była zwózka od handlarza był uderzony w róg i odkleiła sie szyba od dołu, było widać taki czarny pas, jakby dostało się tam powietrze, najlepiej wziąść ze sobą obrazy testowe i dokładnie posprawdzać,
 
Ostatnia edycja:

oli

New member
jeśli chodzi o ten mój 50 st50, to obraz bajka, koledze kupowałem 50st60 to dla mnie róznica w bajerach typu smart bardziej rozbudowane, ustawiłem go więc nie widziałem różnic w obrazie "kalibracja na moje oko"
 

matifcb

Member
podeslesz jakies fotki ? musze sprawdzic ile moja plazma ma godzin przejechanych bo nic jej od ponad 3 lat nie jest i chce porownac. Kurcze wzialbym twoja jakby byla godna ale musze sprzedac swoja :)
 

oli

New member
Świetokrzyskie, blisko Kielc, to wejdz w menu serwisowe i zobaczysz lub info o sofcie, fotki są na allegro lub olx, godna napewno jest nic nie naprawiane, stan super dbam o sprzęt bardziej niż o żonę,
 
Ostatnia edycja:
Do góry