Sprzedam głośniki Dali Lektor 6 i amlituner Onkyo NX-SR 607

Ethar

New member
Tak, jak w temacie chcę sprzedać głośniki Dali Lektor 6 w kolorze jasny orzech i amplituner Onkyo TX-SR 607 w kolorze czarnym. Zakupione 06.03.2010 od polskiego dystrybutora, na polskiej gwarancji odpowiednio Horn i EIC. Oba są w pełni sprawne i w bardzo dobrym stanie, posiadam do nich komplet akcesoriów i polską instrukcję - niestety bez oryginalnych opakowań, która nota bene są zbędne.
Od razu chciałbym poinformować od drobnym mankamencie jednego z głośników - ma malutkie, prawie niewidoczne, wgniecenie jednego z przednich kantów. Oczywiście mogę przesłać fotki tej drobnej wady, jak i innych elementów obu sprzedawanych przeze mnie przedmiotów. Na prośbę mogę też wystawić oba przedmioty na aukcji Allegro - konto o nieposzlakowanej opinii (średnia ocen 5.0).

Przechodząc do cen:
Onkyo TX-SR 607 - 900 zł
Dali Lektor 6 - 2600 zł

Oczywiście istnieje możliwość negocjacji ceny, a w przypadku uzyskania przeze mnie dobrej oferty, dodania do oferty jednego lub kilku gratisów:
- komplet 8 kolców w kolorze złotym z zaokrągloną główką
- kabla HDMI firmy Hama
- kabla Toslink firmy Klotz lub Digital
- kabla do subwoofera typu Y firmy Oehlbach

Preferowany odbiór osobisty po uprzedniej przedpłacie - z wiadomych względów.
 
Ostatnia edycja:

Ethar

New member
Amplituner sprzedany, za to cały czas mam do sprzedania kolumny, teraz w nowej promocyjnej cenie:
2000 pln plus 100 pln przesyłka.
Ponadto promocyjnie gratis w postaci 2 kompletów po 4 kolce z łagodną główką w kolorze złotym pasujące do w/w kolumn.

Oczywiście istnieje możliwość odbioru osobistego, a nawet odsłuchu. :)
Promocja z okazji narodzin córki (serio, serio), czytaj gotówka potrzebna na wczoraj. :grin:
 
Ostatnia edycja:
Do góry