Sprzedam BIAŁY !!! Projektor JVC DLA X3 / RS40 3D Lampa 370h HI-END! D-ILA LcoS

Stanec

New member
Witam

Dzisiaj na sprzedaż projektor jak w tytule, JVC X3, w wersji białej, rzadko spotykany :) Ma wyświecone obecnie około 380h w trybie ECO (projektor w ciągłym użytku, więc licznik może powoli rosnąć).

W zestawie jest projektor, pilot, kabel zasilający, dwie pary okularów 3D, emiter, instrukcja obsługi, pudełko.

Projektor jest 100% sprawny. Jest to projektor, który w czasie swojej premiery kosztował
około 13000 zł !!! Jest to projektor klasy referencyjnej!

Projektory JVC dysponują ogólnie najlepszą czernią na rynku.

Jest jak najbardziej możliwość przetestowania go u mnie w domu, także zachęcam do odbioru osobistego :)
Mogę również dojechać do klienta w obrębie Warszawy i południowych okolic na prezentację za darmo :) Naprawdę warto zobaczyć jak wygląda obraz z tej klasy projektora.

Osoby, które przeglądają fora tematyczne wiedzą, że ten projektor otrzymał mnóstwo nagród i bardzo dużo ocen pokroju 10/10!

Kontrast natywny: 50,000:1 !!!

Jasność: 1300 lumenów (ten model ma zauważalnie większą jasność od poprzedniej technologii JVC jak w modelach HD 350/750 - około 1000 lumenów)


Cena: 6500 zł do negocjacji.

Odbiór osobisty: Piaseczno k/ Warszawy.

Wysyłka kurierska: 50 zł

Tel. 790-471-680

Nie mogę niestety jeszcze dodawać żadnych linków, więc zdjęcia prześlę dla zainteresowanych.
 

Stanec

New member
yhym, to ciekawe co piszesz bo sprowadzam te projektory na sprzedaż i jeszcze żadnego nie sprzedałem za 3 tysiące a sprzedałem kilkanaście sztuk :)

Miałem modele typu HD 350/750, X3, X30 X9 i niestety nie jest tak, że każdy kolejny model to skok jakościowy. Jak bym włączył obok siebie HD350 i X30 to być może nie zauważyłbyś między nimi większych różnic w obrazie poza większą jasnością w serii X.

Za 3 tysiące to poszukać można sobie używanego Benq w technologii DLP albo coś z LCD.

Myślę, że ty nie znasz realiów :)

Podaj mi proszę lepszy projektor z używanych w tej cenie, może być też z nowych.

Przykładowe ceny za jakie poszły dane projektory:

JVC HD 350: 4800-5500 zł
JVC HD 750: 5300-7000 zł
JVC X3: 6300 zł
JVC X30: 7300 zł
JVC X7: 8500 zł

Podaję to co sprzedałem w zeszłym roku.

Co do hi-endu to Audi A8 z 2005 roku za powiedzmy 50 tysięcy nadal jest hi-endem to najwyższa półka ze stajni Audi i najwyższy segment jakościowy.Można oczywiście w tej cenie kupić nową Dacię, ale to nie będzie hi-end pod żadnym względem :)

Tutaj jest tak samo, projektory JVC mogą się równać tylko z innymi projektorami JVC lub Sony w technologii LCOS.

Pozdrawiam

Przy okazji dodaję zdjęcia własnej roboty:


IMG_9666.JPG


IMG_9664.JPG


IMG_9668.JPG


IMG_9667.JPG


IMG_9679.JPG


IMG_7079.JPG


IMG_7075.JPG


IMG_7073.JPG


IMG_7065.JPG
 
Ostatnia edycja:

Stanec

New member
Hym, to wina aparatu, może źle został ustawiony do zdjęć, w rzeczywistości obraz ma normalne proporcje :)

To zdjęcie zrobiłem np. wczoraj telefonem i widać na nim, że górna krawędź jest tym razem wklęsła, a zdjęcie trochę prześwietlone :) musiałbym idealnie ustawić aparat.

20150305_222002_Night.jpg
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Po co to chłopie sprzedajesz takiego cacka się nie sprzedaje;).Piękny sprzęt.I do tego ciemnia , hmmmm.Co po głowie chodzi 4k??
 
Ostatnia edycja:
Do góry