Sprawdzenie czasu działania LG OLED 55CX

ganire

New member
Witam, wczoraj przyjechał do mnie TV LG OLED 55CX, ogólnie wszystko ok, jednak zaciekawiła mnie jedna sprawa, bo folia z matrycy była ściągnięta, pilot rozpakowany i miał włożone baterie. Sprzedawca mnie zapewniał że to celem sprawdzenia matrycy. Jednak chciałbym mimo wszystko sprawdzić czy sprawdzał tylko matrycę, czy może TV wisiał w sklepie od pół roku. Czy istnieje taka możliwość ? Widziałem poradnik z wchodzeniem w tryb serwisowy przy użyciu kodu, ale niestety aplikacja anymote nie była w stanie połączyc sie z TV żeby sprawdzic czas działania. NIe wiem, może ten nowy TV jest jakoś inaczej zabezpieczony albo posiada inny kod serwisowy. Czy ktoś wchodził w tryb serwisowy w LG OLED 55CX? Jak mu się udało i czy da się sprawdzić ten czas działania ? Pozdrawiam
 

snach

Member
Witam, wczoraj przyjechał do mnie TV LG OLED 55CX, ogólnie wszystko ok, jednak zaciekawiła mnie jedna sprawa, bo folia z matrycy była ściągnięta, pilot rozpakowany i miał włożone baterie. Sprzedawca mnie zapewniał że to celem sprawdzenia matrycy. Jednak chciałbym mimo wszystko sprawdzić czy sprawdzał tylko matrycę, czy może TV wisiał w sklepie od pół roku. Czy istnieje taka możliwość ? Widziałem poradnik z wchodzeniem w tryb serwisowy przy użyciu kodu, ale niestety aplikacja anymote nie była w stanie połączyc sie z TV żeby sprawdzic czas działania. NIe wiem, może ten nowy TV jest jakoś inaczej zabezpieczony albo posiada inny kod serwisowy. Czy ktoś wchodził w tryb serwisowy w LG OLED 55CX? Jak mu się udało i czy da się sprawdzić ten czas działania ? Pozdrawiam
Napisz do kiki,ego może coś poradzi. Ciekawi mnie gdzie kupiłeś?

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz skalibrowany to ok.
Trzeba zdjąć folię do kalibracji i włożyć baterie.
Jeśli nie ma kalibracji , to znaczy , że ktoś korzystał .
 

Martin81

New member
Jestem nowym użytkownikiem
Podpinam się pod pytanie, jak sprawdzić czas "przepracowany" przez Tv. Jest możliwość wpisania kodu jak to było w starych plazmach Panasonica? Chodzi mi o Oled g1, g2, c1,c2.
Prośba do Kiki o info priv.
Pozdrawiam
 

AKI

Member
Można uzyskać dostęp do menu serwisowego i tam sprawdzić czas działania oleda. Wprowadzając ten adres internetowy w wewnętrznej przeglądarce internetowej telewizora:
http://webosapp.club/instart Następnie zgadzamy się na połączenie przeglądarki i wpisujemy kod 0413. W pozycji UTT jest wyświetlany czas pracy TV. Jeżeli nie wiesz co do czego służy to nie radzę zmieniać żadnej pozycji.
 

ghotan

New member
Cześć. Ile czasu uruchamia się cx ze stand by ( 4.40.70) ? Niezależnie czy mam ustawiony szybki start, czy nie trwa to 4s. Dezaktywacja tej funkcji nie działa ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Aż tak dokladnie to nie sprawdzałem , ale przypomnij sie poniedziałek na PW- to sprawdzę
 

ghotan

New member
miliamperomierzem TRMS. I tak na szybko różnicę w impulsach licznika energetycznego. I nie jest to mniej niż 20 W. Przypuszczam że nie jest to jednak pełne wyłączenie w stand by. Dekoder na enigma 2 do pełnego startu systemu z uśpienia potrzebuje ponad 10 s. Ile wynoszą u Ciebie te czasy ?
 
Do góry