Splitter sd a kanały hd

Student_P

New member
Witam jestem nowy na forum wiec proszę patrzeć przychylniejszym okiem.
Jesli nie pisze w tym dziale prosze po podpowiedz gdzie mam sie przenieść

Posiadam Splitter wszystko dziala jest ok,mam zamiar kupic TV z FUll HD + dekoder HD i tu moje pytanie jest nastepujace czy musze kupywac JAkis splitter HD czy to jest obojetne czy masz splitter hd czy sd on i tak prześle sygnał a potrzebne jest tylko tuner plus tv obie rzeczy W HD


Drugie pytanie mógłby ktos podac linka albo nazwe jakiegos dekodera HD bez zadnch zbednych bajerów aby odbierało HD
 
Ostatnia edycja:

Student_P

New member
ale to splitter ma byc polaczony z tunerem hdmi czy jak ?? bo ja mam jakis stary spliter polaczon za pomoca kabli 2 czy 4 zylowych nie pamietam juz i nie mam tam zadnych mozliwosci polaczenie czegos z czyms przez kabel hdmi. wyczytalem gdzies ze splittery HD to sciema ze tylko dekoder i tv decyduje o JAkosci HD a splitter tylko udostepnia sygnal
 
Ostatnia edycja:

JackS.

New member
Bez reklam
Witam jestem nowy na forum wiec proszę patrzeć przychylniejszym okiem.
Jesli nie pisze w tym dziale prosze po podpowiedz gdzie mam sie przenieść

Posiadam Splitter
Splitter, to po polsku "rozdzielacz". Może napisz czego rozdzielacz posiadasz, bo zadawanie przez Ciebie pytań jak działa Twój rozdzielacz bez podania informacji co on w ogóle rozdziela jest bez sensu.
Istnieją rozdzielacze do wielu sygnałów telewizyjnych: do sygnałów component, HDMI, composite, optyczne, rozdzielacze uprawnień kart kodowych, itd... Każdy z nich to zupełnie inna konstrukcja.
 
I

irek6311

Guest
Splitter musisz kupić nowy bo stary nie obsłuży nowej generacji kart i uprawnienia nie przejdą ,
Tuner HD ORTON - HD TS 9600 od Globo + czytnik kart Moduł CI SECA CYFRA+ HD Aston Crypt v 2.26 CAM .
 
Do góry