Spliter HDMI do projektora Optoma UHD300X

Bartosz Pogo

New member
Chce zakupić projektorek Optoma UHD300X Chce go podłączyć pod komputer oraz ps 4 pro
I mam pewien problem bo nie wiem jak to zrobić,z projektora moge wyprowadzić 1 hdmi o długości 20 m obsługujący 4 k ale posiadam też tv full hd
Jakie urządzenie kupić jaki spilter aby nie przekładać co chwile kabli
Chce aby Tv był podłączony pod konsole i komputer oraz projektor
 
Ostatnia edycja:

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
20 m kabla pod 4K , to tylko optyk . Z podłączeniem splitera trzeba uważać , nie odpowiednie podejście do tematu i mozna spalić potrzebne hdmi w tv , projektorze i komentarze.
 

Bartosz Pogo

New member
Kurcze to nie wiem co mam zrobić nie uśmiecha mi sie wypinanie co chwili kabli z komputera i ps4 żeby połączać tv i projektor





20 m kabla pod 4K , to tylko optyk . Z podłączeniem splitera trzeba uważać , nie odpowiednie podejście do tematu i mozna spalić potrzebne hdmi w tv , projektorze i komentarze.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeśli masz projektor 4k a tv full hd to możesz mieć ten sam problem co ja amplituner głupieje i nie puszcza sygnalu. Problem jest najprawdopodobniej z Hdcp. 2.2.
 

maciek8792

New member
Jeśli masz projektor 4k a tv full hd to możesz mieć ten sam problem co ja amplituner głupieje i nie puszcza sygnalu. Problem jest najprawdopodobniej z Hdcp. 2.2.

Cześć jeśli mogę coś doradzić to jednak zainwestujcie kasę w amplituner. NIE kupujcie spliterów HDMI tanich z allegro. Miałem zamontowany taki tani splitter za ok 60 zł. Pewnego dnia upalił się ten spliter bez żadnego powodu i pociągnął za sobą TV oraz amplituner. Możliwe, że jest podwyższone ryzyko przy długich kabach HDMI, nie wiem, ale w życiu bym już nie kupił splitera a już na pewno jakiegoś taniego.

pozdrawiam Maciek
 

Bartosz Pogo

New member
Jest taki problem że mam bose 535 i jest ona podłączone optykiem pod ps4 i pod kompa więc omijam całkowicie amplituner jeśli chodzi o obraz
Kurcze ciężki orzech do zgryzienia chyba będę musiał przekładać kable ręcznie bo ciężko to będzie podłączyć
 
Do góry