Spełnijmy marzenie Adama - Fundacja Mam Marzenie

dudas

New member
8bb33340e5a423c0.jpg


Zwracamy się z gorącą prośba o wsparcie naszej akcji. Szukamy sponsorów, chętnych spełnić marzenie Adama, który jest po przeszczepie szpiku kostnego. Jego marzeniem jest telewizor HDTV 42 cale + konsola PS3. Jak wiadomo na forum jest wiele osób z branży posiadających własne sklepy internetowe lub prowadzące sprzedaż. Może ktoś z nich chciałby spełnić marzenie chłopca, który na prawdę wiele przeszedł.


Kilka słów o Marzycielu : Adam, to siedemnastoleni letni chłopiec, który kocha naturę. Jego
największą pasją jest rolnictwo. Zgłębia tajniki wszelkich rolniczych technik od hodowli zwierząt począwszy na budowie silnika traktora skończywszy.

Marzenie: Marzeniem Adama jest 42’’ telewizor z konsolą. Stan zdrowia nie zawsze umożliwia mu ruch na świeżym powietrzu. Sprzęt zapewnił by mu rozrywkę w domu.

Poniżej link do relacji z odwiedzin Adama w szpitalu.
Poznań - Telewizor 42'' - spełnianie marzeń dzieci



Zwróciliśmy się do waszego portalu i użytkowników z tym marzeniem ponieważ jest ono powiązane z tematyką HDTV. Pomaga nam wiele różnych sponsorów takich jak np. Komputronik, Microsoft, dużo mniejszych firm, gwiazdy telewizji i sceny muzycznej oraz przede wszystkim ludzie dobrej woli, a ambasadorem naszej fundacji jest Małgorzata Kożuchowska. Mamy także patronat medialny wielu lokalnych gazet, telewizji oraz portali internetowych, zaś nasza fundacja jest znana na całą Polskę.

W imieniu Fundacji zwracam się z prośba o wsparcie naszej akcji oraz pomoc w realizacji tego marzenia. Myśle że jest tutaj wiele osób, które chciałby by pomoc naszej Fundacji oraz naszemu marzycielowi.



W imieniu Fundacji MM
Grzegorz Judek
Wolontarusz Fundacji Mam Marzenie
Oddział Poznań



Kontakt w sprawie marzenia:
Kordynator Oddziału Poznańskiego
Sylwia Furmaniak
tel. 515 199 631

Dane konta na które możecie przelewać środki na to marzenie.
Fundacja Mam Marzenie
ul. św. Krzyża 7
31-028 Kraków
26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
Tytułem: Oddział Poznań - marzyciel Adam Sawicki


Gdyby ktoś chciał przekazać sprzęt (tv i konsole) w celu realizacji marzenia prosimy o kontakt z kordynatorem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry