Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-xxXD8505 - linia 2016 r.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Accu coś pozmieniałeś bo wydaje mi się że to co wcześniej wklejałeś w ten model tv to tam nie było 3d , a teraz już widnieje 3d w specyfikacji.... na naszej stronie dalej nic nie ma o 3d w tym modelu... :) śmiechu warte...
 

accu

New member
Bez reklam
Accu coś pozmieniałeś bo wydaje mi się że to co wcześniej wklejałeś w ten model tv to tam nie było 3d , a teraz już widnieje 3d w specyfikacji.... na naszej stronie dalej nic nie ma o 3d w tym modelu... :) śmiechu warte...

Witam uprzejmie,

Chyba oglądałeś mój wpis w "okularach 3D" .;)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jakieś zaćmienie miałem albo co :) ale dobrze że jest to 3d bez względu że nie wszystkim jest ono potrzebne , ale na pewno jest to ważne dla tych co lubią i co mają dużo filmów w 3d..
 

accu

New member
Bez reklam
Accu coś pozmieniałeś bo wydaje mi się że to co wcześniej wklejałeś w ten model tv to tam nie było 3d , a teraz już widnieje 3d w specyfikacji.... na naszej stronie dalej nic nie ma o 3d w tym modelu... :) śmiechu warte...

Witam uprzejmie,

Niestety co napisałeś 07-01-2016 r. cytuję " na naszej stronie dalej nic nie ma o 3d w tym modelu"
okazało się niestety prawdziwe .:-|

Parę wiadomości o serii XD8505 , która wkrótce pojawi się na rynku konsumenckim ;

Sony XD85: Preis und Termin - AUDIO VIDEO FOTO BILD

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

waszek_rmc

New member
Witam, czy ktoś jest już w posiadaniu tego modelu? Na stronie producenta opisane są chyba 2 wersje. 55xd8505 która ma motionflow xd 800 Hz oraz wersja 55Xd8599 która posiada 1000hz, czyli tyle co seria xd93. Pierwszy dostępny w media a drugi w euro RTV. Czy różnice są znaczące?
 
Ostatnia edycja:

waszek_rmc

New member
Obecnie w media jest złotówkę tańszy, czyli 6998 zł a w euro 6999 zł.
Natomiast model XD8505 w sony centre można dostać za 6999 z 4 letnią gwarancja.
Na stronie producenta jest wyraźna różnica w tym odświeżaniu. Jest na to jakieś wyjaśnienie?
Model 8599 jest chyba tylko w euro
 

zapominajka1

New member
Sony KD-65XD8505 kontra koncowka z c, mozecie mi powiedziec czy warta roznica i jaka miedzy nimi? widze tylko cena, 9 tys kontra prawie 12
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 11 maja 2016 r. Rasmus Larsen , recenzent duński opublikował na portalu duńskim flatpanels .dk , test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XD8505 . Więcej na stronie :

Sony XD85 test/anmeldelse - FlatpanelsDK

Ubiegłoroczna seria X85C zdecydowanie lepsza :|(niestety pomału telewizory tej serii zostają wycofywane z produkcji) , jak już to moim skromnym zdaniem lepiej spojrzeć na tegoroczną serię XD9305 firmy Sony bez dwóch zdań .:|



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Znany recenzent sprzętu audio-video Nicolas Becuwe w dniu 30 maja 2016 r. przedstawia na portalu francuskim hdfever.fr test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XD8505 . Więcej na stronie tego portalu :

Test Sony XD85 : un TV UHD HDR avec dalle IPS, mais tr

Moim skromnym zdaniem ubiegłoroczna seria X85C była znacznie bardziej udana . Ale to oczywiście moje subiektywne zdanie .:|
BTW , wiem , że się powtarzam , ale cóż , tak już mam .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ale jest jeszcze seria telewizorów Ultra HD firmy Sony xxSD8505(65" i 55") z lekko zakrzywionym ekranem ,
która jest z matrycą z rodziny VA , 8 bit , o bardzo dobrym kontraście:| i to ona godnie zastępuje serię ubiegłoroczną X85C . Test już wkrótce . Niestety nie wspiera 3D .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Ubiegłoroczny S8505C był także bardzo udanym modelem. Gdyby nie minimalnie odbiegająca od standardów dobrych matryc VA czerń oraz brak lokalnego wygaszania, na pewno dostawałby rekomendacje wzdłuż i wszerz.

W dodatku, to jest jedyna krzywizna na rynku, którą jestem w stanie bez bólu zaakceptować.

Niestety, dopłacając niewiele do 65SD8505 dostaje się już 65XD93, z systemem slim backlight drive. 65SD8505, gdyby kosztował w okolicach 10 koła teraz, znalazłby wielu nabywców - może i mnie rownież. Cóż, zawsze pozostaje zeszłoroczny model :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry