Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

Czyli teoretycznie moge go podłączyć i uzytkowac?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
TEORETYCZNIE to kupujesz sprzęt i testujesz w domu jeśli jednak stwierdzisz że to nie to, lub sprzęt dziwnie działa to go oddajesz i albo wymienisz na nowy albo zwrot pieniędzy.
PRAKTYCZNIE hmmm...domyślić się ;)
Jak wzmacniacz czy amplituner zakupisz to tam generalnie nic nie ma może jedna naklejka, w TV to już naklejki na ramce itp, sprzęt musi wyglądać tak jak przy zakupie w kartonie, chyba że kupiłeś z expozycji.
Zawsze najlepiej się upewnić przed zakupem czy jest możliwość zwrotu bo nie z każdym przedmiotem to działa.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Domely

New member
Jestem w Sony Center - obowiązuje "Gwarancja najniższej ceny" więc ceny niższe o 1 zł od najniższej na rynku. I np 65XD9305 kosztuje 9998zł :)
Czyli taniej niż w Euro...
 

WuMike

New member
Bez reklam
Tak, czy owak prawie 10 tysięcy za 65XD93 to o ponad 3 więcej, niż za 65DX750. Nie warto chyba aż tak dużo dopłacać, chociaż obiektywnie widać różnicę między nimi, na korzyść Sony oczywiście.

Niech jeszcze 65PUS7601 zejdzie do 7 tysięcy z małym hakiem i będzie wybór wrzeszcie, gdyż jeszcze mamy 65KS7000 blisko, tak w kwestii jakości obrazu, jak i ceny.
 

Domely

New member
@Kiki a u Ciebie w związku z tym szaleństwem cenowym (Saturn, Euro, SC) też masz promocję do końca roku?

Jestem zainteresowany 65XD9305 albo 65PUS7601 (z kalibracją oczywiście)
 

jose70

Member
Szczera prawda, gdyby faktycznie przyglądać się każdemu z telewizorów z nastawieniem wyszukiwania jego wad to zapewne wielu do dzisiaj byłoby bez telewizora albo co gorsza, popadło w depresję
 

swiatek94

New member
Od paru dni użytkuje ten model i mam parę pytań

1. Odpaliłem sobie film z dysku w 4K HEVC x265, który rzekomo jest w stanie wyświetlić HDR. Jak tego dokonać? Znalazłem w opcjach obrazu tryb "Wideo HDR" Ten tryb sztucznie zmienia/nasyca te kolory? Czy rzeczywiście po włączeniu tego trybu mamy HDR. Chciałbym uniknąć sytuacji jak w sztucznym 3D

2. To pytanie również tyczy się HDRu, ale tym razem w przypadku gier. W grze Ratchet and Clank mam w opcjach wybór czy chcemy grać w HDR czy nie i tam widać różnicę gołym okiem, ale dzisiaj odpaliłem sobie Battlefielda 1 i żadnego wyboru w opcjach nie mam, ale po włączeniu trybu "Wideo HDR" strasznie to wszystko takie przekoloryzowane i oczy wypala... tak powinno być? :D

3. Przeczytałem gdzieś, że można podłączyć dualshocka do tv, mam na myśli np. przerzucenie sobie z PC po HDMI obrazu z gry na TV i granie bezprzewodowo na TV, to w ogóle możliwe? Wiem, że istnieje podstawka na BT, do DS4, ale o takiej opcji jak bezpośrednie połączenie do tv, to nie słyszałem.

4. W jakim trybie ogólnie oglądać materiały? Filmy z dysku, TV, gry itd.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj w Euro widziałem jak 3 wychodziły Soniaki - idą jak bułki świeże..ciekawy jestem ile czasu taka promocja będzie trwać ale myślę że do wyczerpania zapasów..Ci którzy się zastanawiają to trzeba szybciej podejmować decyzję..
 
Do góry