Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Kolejny raz firmie Sony nie udało się dotrzymać terminu aktualizacji oprogramowania swoich telewizorów części linia 2015 i części linia 2016 dla krajów UE .
Z tego co mnie wiadomo termin jej wydania przesunięto na koniec stycznia 2017 r .
Linię telewizorów 2017 r. firma Sony powinna zaprezentować na CES 2017 LAS VEGAS
na początku stycznia 2017 r.
Wkrótce w sprzedaży powinien pojawić się telewizor Sony KD-100ZD9 .
- FlatpanelsDK

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

jose70

Member
Czy mógłbym prosić o podanie optymalnych ustawień 55xd9305 dla uzyskania jak najlepszego obrazu, choć oczywiście to pojecie względne w zalezności od danego modelu, dla ewentualnego porownania
 

Felix

New member
Czy mógłbym prosić o podanie optymalnych ustawień 55xd9305 dla uzyskania jak najlepszego obrazu, choć oczywiście to pojecie względne w zalezności od danego modelu, dla ewentualnego porownania

Są od AVForums na YT, i właśnie po 55" nawet. Oczywiście jest tak jak mówisz w kwestii sztuki, ale warto spróbować zastosować, zawsze można wrócić do domyślnych.

https://www.youtube.com/watch?v=4Dbs2GRcHbo
 

fausto1

New member
Bez reklam
Duza roznica jest w jakosci obrazu miedzy 8505? Interesuje mnie model 65 cali lecz cena 9505 to juz ponad 10700 zl a modelu 8505 to 7800 zl. Wiem ze mozna zejsc niby na 55 cali i kupic 9505 aczkolwiek wolalbym jednak 65 calowy

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Co jest ważniejsze w TV Sony, chodzi mi o podświetlenie LED.
Edge LED vs. Direct LED które jest lepsze???

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

jose70

Member
Powiedzcie jak przedstawia się procedura zatwierdzenia przy pomocy pilota wpisanego w telewizorze hasła wifi, próbowałem wiele sposobów ale niestety bezskutecznie.
 

Kamillo4891

New member
Pożyczyłem okulary 3D model tdg-br250 i tv mi ich nie wykrywa,nie chcą się w ogóle parować z tv, podczas parowania trzymam okulary blisko tv,ale to nic nie daje.
Czy xd93 nie obsługuje tych okularów?



Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
 

Domely

New member
Szanowni,
Przeczytałem cały ten wątek i inne w kategorii Philips i od 2 miesięcy zastanawiam się i nie mogę się zdecydować który kupić. Interesuje mnie tylko SONY XD9305 lub Philips PUS7601
Co radzicie?

Pozdrawiam Świątecznie
 

fausto1

New member
Bez reklam
Panowie mam do kupna 65xd9305 z 10000 zl a 65xd8505 za 7500 . Wielki tylemat czy jest wart dopłaty tych 2.5k zl?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

olakoma

New member
Pamiętam jak 7 lat wstecz miałem taki sam dylemat jak ty: Sony czy Philips. Przez rok czytałem recenzje, śledziłem fora, jeździłem po sklepach i jak już byłem prawie bliski obłędu mój stary TV (kineskop) się popsuł i musiałem coś kupić. Na wybór mojego LCD najważniejszy wpływ miał subiektywny efekt wizualny w sklepie. Patrzyłem na dwa LCD o porównywalnych cenach: Sony Z5500 i Philips 6.... Barwa kolorów w obrazach z Sony podobała mi się o wiele bardziej niż w Philipsie i wybrałem Sony. Może dlatego, że stary TV miałem firmy Sony i lepiej odbierałem ten klimat obrazów. U Ciebie może być odwrotnie i bardziej będzie Ci się podobał obraz Philipsa. To jest jak wybór pomiędzy BMW a Audi jak do obu wsiądziesz to w jednym będziesz czuł się lepiej i ten kupisz. Powodzenia.
 
Do góry