Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

madro

New member
Ciekaw jestem czy ta aktualizacja coś zmieni w jakości obrazu w 3d. Z niecierpliwością czekam na nowy egzemplarz 65xd9305 który mam mieć wymieniony po prawie miesięcznym boju związanym z martwymi pikselami .
 

TOMGDY

New member
Poniżej lista poprawek:

Improves the general performance of the television
Adds support for 4K Live/NeuLion; Sports digital video technology
Improves general software quality of the TV
Improves RVU support
Adds Twin Picture (PAP function) support
Resolves a condition where a black picture may occur after performing a remote Off/On (KDL-75W850C)
Supports PlayMemories Online service
Supports PlayStation™ Now service
Improves Wi-Fi connectivity of the TV
Improves picture quality (dynamic range, noise reduction, sharpness)
Supports Netflix; streaming service (4K Models)
Improves Lip Sync for HDMI input
Improves performance and stability of the USB video playback features
Resolves a condition where a black screen and no sound may occur when an input changes from YouTube; to another input
Resolves a condition where a black screen may occur during USB video playback
Supports Internet based EPG (Electronic program guide)
Supports Netflix streaming service (2K Models)
Supports Amazon&;, Pandora;, and Crackle™ applications
Supports Force Reboot by holding down the Power key on the BT or IR remote controller
Improves performance and stability of overall UI operation
Improves performance and stability of the Action Menu


a w sprawie aktualizacji w zakresie YouTube HDR napotkałem na coś takiego:

Do 2016 Android TVs support HDR10?
Sony 4K HDR-compatible TVs support HDR10, but do not support the following formats:

Dolby Vision™
VP9-HLG
VP9-HDR10

NOTE: VP9-HLG support for YouTube; will be available in a future software update.


Pozdr
 

polaris20

New member
Tez się na tym zastanawiałem. TV ich nie widzi może po w pięciu dongla USB jest inaczej ale wtedy trzeba byłoby co chwila przepinac raz do tv raz do konsoli zależy czego byśmy używali.

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 

MichalTJE

New member
Mam prośbę do użytkowników 65'' XD9305...
ten model ma w zestawie uchwyt ścienny, instrukcja papierowa. montazu na ścianę prowadzi do zamocowania wieszka do TV srubami które są wkręcone do obudowy tylnej... natomiast są w zestawie róznież śruby/dystanse VS(S) oraz VS(L) i mam pytanie czy one nie powinny być zastosowane do przymocowania tego uchwytu do tylnej ściany w TV ?
dziękuję za informację.
MB.
 

masaj007

New member
Potwierdzam. Uchwyt w komplecie wprowadzasz w otwory w obudowie i nie trzeba stosować dystansów. Ja śruby do montażu w ścianie zmieniłem na większe bo za bardzo im nie wierzyłem
 

MichalTJE

New member
http://download.sony-europe.com/pub/manuals/swt/Z018/Z018914111.pdf
zerknijcie na stronę 309... bardzo enigmatycznie tłumaczone o który uchwyt chodzi czy o opcjonalny czy o dostarczony z TV...
w instrukcji dostarczonej w pudle z uchwytem są podane aby przymocować tymi śrubami które są wkręcone w obudowę...
może panikuje ale coś czuję ze to istotny temat co by nie obudził w nocy jakiś trzasssk :)

choć materiał zamieszczony przez @madro wyjaśnia w sumie wszystko...
dzięki
 
Ostatnia edycja:

Carno

New member
Potwierdzam. Uchwyt w komplecie wprowadzasz w otwory w obudowie i nie trzeba stosować dystansów. Ja śruby do montażu w ścianie zmieniłem na większe bo za bardzo im nie wierzyłem
Ja również :D ...do tego po wywierceniu dziurek rozrobiłem poksyline i trochę władowałem do środka, potem kołek rozporowy i szybko skręciłem mocowanie, śruby na klucz 8 albo 10-ka, imo gorzej bedzie z demontażem ale przynajmniej mogę spać spokojnie ;)
 

MichalTJE

New member
hmmm... teraz się zacznie :)
kolejna konfiguracja jak zaradzić...
mam kino domowe (samsung na tą chwile) połaczyłem TV do kina kablem HDMI2, następnie tuner od nc+ połaczyłem do TV HDMI4 oraz optykiem do kina... kino domowe mam teraz wyłacznie na materiałach z tunera....
a niestety z TV cisza... czyli kabel HDMI z TV do kina bezuzyteczny,,,
kino się budzi dopiero jak połączę TV z kinem optykiem,ale wiadomo ze wtedy z tunera cisza... hmmmm
dla mnie lipa coś źle robię nie moge zrozumieć dlaczego audio nie idzie po kablu hdmi z TV do kina... chyba ze trzeba coś w setting TV zminic...
szukałem i niestety nie widzę a co gorsza nie słyszę :)
P.S. czy mozęcie zdradzić patent na czyszczenie tego szkła,,, teraz bedą okna myte to przy okazji można pociągnąc te 65"... jakieś macie sprawdzone środki ?
dzięki
MB...
 
Ostatnia edycja:

MichalTJE

New member
pod hdmi4 tez probowałem...
rozwiazałem inaczej;;; dałem optyk od TV do kina w setting zmieniłęm na audio zew... i poszło z TV i tunera mam audio z kina...
pod hdmi4 podpiety mam tuner ponieważ tam była kalibracja na kino pro....
teraz jestem juz happy... wisi, widać i słychac super...
pozwolę sobie oficjalnie podziękować @kiki, za opiekę mentalną i doradztwo w całym procesie zakupu tego TV... nadmieniam ze byłem zorientowany na Tv inne nawet droższe a jednak @kiki bardzo umiejetnie przetłumaczył co i jak... pragnę również podziekować "ekipie" @kiki tzn Bogdan z podkarpacia ze sklepu firmowego :) rewelacja polecam na całej lini oraz Marek_Olsztyn... działa ta pomoc bardzo mocno płynnie przynajmniej człowiek czuje ze nie zostaje sam kiedy staje przed scianą ubraną w dziesiątki TV i ma się na któryś zdecydować...
Dziękuję i polecam bo warto!
MB.
 

DrWredman

Active member
Nic nie daje. Niestety,ale na forum Sony piszą,że bluetooth w TV jest jednostronny i słuchawki nie zadziałają.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Panowie, gdyby słuchawki bloototh działały z telewizorami Sony, firma sama chwaliłaby się tą funkcjonalnością we wszystkich ofertach.

Już ktoś pisał, że m.in. Amplitunery Yamaha mają taką funkcję.
 
Do góry