Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

madro

New member
Odnośnie tych problemów z 3D w 65xd9305 jest filmik na youtube gdzie wyraźnie widać jak ten obraz fatalnie wygląda choć nie jest opisane dokładnie w jakich okularach ten gość ogląda. Jest tam też odpowiedź firmy Sony na ten problem. Przy okazji jak już będę mógł to zamieszczę link.
U mnie telewizor bez problemu wykrył i łączył się z okularami Samsunga.
 

MichalTJE

New member
hmmm
zauważyłem również w sieci zamienniki sprzedaż o kilkanaście sztuk więcej niż oryginały...
ciekawe czy ktoś praktykuje tu z obecnych zamienniki ?
 

DrWredman

Active member
hmmm
zauważyłem również w sieci zamienniki sprzedaż o kilkanaście sztuk więcej niż oryginały...
ciekawe czy ktoś praktykuje tu z obecnych zamienniki ?

Też sie nad nimi zastanawiam. Moze wezmę jedna sztukę i sprawdze. Szkoda mi kasy na oryginały bo w poprzednim TV moze 5 filmów obejrzałem. ;)
Ileż to filmów nożna kupić za 250 zł :D
 

Carno

New member
Ja mam oryginały a zastanawiam sie nad TDG-BT500A ZAMIENNIK na allegro latają za 169 zeta - ulepszona wersja, bo poprzedni zamiennik ten starszy jest na baterie i stoi za ok. 130 zł.
...imo chyba bedą OK bo dużo sprzedanych sztuk i same pozytywy ma sprzedający. Do tego posiadają wbudowany akumulatorek na ładowanie przez micro USB. Mógł by ktoś potwierdzić ich jakość.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich członków forum cena 6999 zł, kalibracja gratis.
Możliwość przedłużenia oryginalnej gwarancji Sony do 5 lat.
 

pspot

Member
Panowie, a czy telewizor SONY KD-65XD9305 można powiesić na innym wieszaku niż ten w zestawie? Mam wnękę i muszę mieć uchwyt na wysięgniku - np. coś takiego: https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/uchwyt-arkas-lcw-270t-cz lub takiego: https://wideshop.pl/product-pol-232...65-uniw.html?gclid=CKj95N3439ACFYTPcgodOlcOjw . W SC mnie straszą, że na niczym innym nie powieszę, bo telewizor ma tylko dwa otwory i wiesza się go jak obraz na tym dedykowanym wieszaku z zestawu... Może to ktoś potwierdzić lub zweryfikować? Z góry dzięki!
 
Ostatnia edycja:

m2w2

New member
Można wieszać `na czym się chce` :) , tz. w 55'' są dołączone śruby do mocowania innego wieszaka niż ten w zestawie.
Aha, i niech panowie z SC lepiej się przyjrzą telewizorowi, bo ma cztery `dziury` na nie dwie. A może w ogóle go nie oglądali z tyłu? ;-)
 
Ostatnia edycja:

pspot

Member
Szukałem jakiś czas temu informacji o alternatywnym sposobie wieszania i znalazłem info VESA 300x200.

Pozdr


Dzięki - też znalazłem na specyfikacji tego TV informację o Vesa 300x200, ale wolałem się upewnić. Srawdzę jeszcze w sklepie dla pewności. A czy jak jest 300x200 a wieszak jest taki rozsuwany, to każdy będzie pasował? Pytam, bo na internecie różne bzdury piszą, i np. na rozsuwanych wieszakach podają pasujące wymiary VESA tylko np. 200x200, 300x300.... i nie wiem, czy 300x200 też da się wtedy z tego zrobić....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego zadzwoń do tego SC i troszkę ich tam ... mówię poważnie ... ja nie mówię że mają wiedzieć wszystko o każdym tv ale jak się nie jest pewnym to się sprawdza..
 
Do góry