Spalony głośnik wysokotonowy

Acid

New member
Witam.
Moj problem polega na tym ze spalil mi sie glosnik wysokotonowy w qq 500. Nigdzie nie moge znalesc tych glosnikow. Czy ktos z was zna namiar na jakis sklep z takimi glosnikami. Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam Acid
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
JBL E 80 i w pi........zdu wylądowal !

Cześć, mam OSTRZEŻENIE dla wszystkich użytkowników
JBL E 80 aby nie bawili się mocą na potencjometrze głośności w opcji tuner przy nie ustawionej stacji radiowej!!!
Właśnie w ten cudowny sposób spaliłem głośniki wysoko tonowe.
Od stary a głupi!!!:-D
Pytanko-gdzie szukać ty głośniczków by je wymienić?
 
Ostatnia edycja:

gadzeciaz

Member
Bez reklam
???

Już po okresie gwarancyjnym,głośniki 2.5 roku.
-punkt drugi :-D ale upadek!!! Ciekaw byłem!
A teraz wiem na pewno!
i trzeźwy bylem!
skale głośności sobie chciałem sprawdzić i doszedłem do +6 i blum i pyk i smród spalenizny z obydwu kopułek.
Co mnie podkusiło ze akurat na takim sygnale,sam nie wiem.
Już je wymontowałem,na szczęście prosta czynność.

Kolumny grają dalej ale wysokich brakuje:(:(:(
serwisu z tego co wiem w Olsztynie nie ma.

Właśnie znalazłem!!!
http://www.allegro.pl/item564551384_oryginalne_glosniki_wysokotonowe_jbl_seria_e.html
 
Ostatnia edycja:

gadzeciaz

Member
Bez reklam
nic to....

To nerwy,zupełnie tego nie zauważyłem. Sorry.
Czekam na przesyłkę,a tak nawiasem mówiąc to całkiem dużo kupujących właśnie te głośniczki,wczoraj sobie poczytałem historie sprzedającego.
???????????????????????????????????????????????????????????
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
A właśnie że nie jest.:mrgreen:
Upodobań nie zmienię a i kolumienek swoich nie chcę się pozbywać bo mi cholernie odpowiadają!!!
a biorąc pod uwagę że nie produkują już tego modelu to z przyjemnością kupie sobie na zapas takie wysoko tonowe głośniki.
Tylko namiary proszę:D

Witam ponownie,właśnie odebrałem przesyłkę,ekspresowa dostawa i po chwili już zamontowane.
Głośniki odżyły!!!
UUFFFF:mrgreen:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kujoot

New member
w moich jbl e100 juz 2 razy wysokie poszly i raz sredni, ciagle w tej samej kolumnie... jakas wadliwa ;)) ale mialem na gwarancji i bezproblemu wymienili
 
Do góry