Spalone wejście LAN w LG LS570S

lukas423

New member
Witam. Ostatnio w czasie burzy spalił mi się router, piorun prawdopodobnie uderzył w linie telefoniczną. Wczoraj zakupiłem nowy router który tak jak poprzedni podłączyłem kablem sieciowym pod mój TV. Telewizor nie wykrył żadnego połączenia, po chwili zastanowienia doszło do mnie, że podczas spalenia się starego routera był on podłączony kablem sieciowym pod TV i chyba spaliło mi się wejście w TV. Wiem, że pewnie z gwarancji w tym wypadku nici. Chciałbym zapytać czy ktoś orientuje się w sprawie takiej naprawy, czy jest ona bardzo kosztowna i w miarę możliwa do naprawienia ?
 

tdx

New member
Bez reklam
jak nie widać fizycznie uszkodzenia to zgłaszaj na serwis i idź w zaparte. Jak widać że gniazdo jest upalone to nie masz co liczyć na naprawę gwarancyjną
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mysle kolego ze oni maja jednak swoje sposoby na to ze umieja sprawdzic czy bylo przepiecie czy tez nie... jesli w EIC maja mozliwosc taka i sa np w stanie sprawdzic czy port hdmi zostal uszkodzony poprzez wypiecie kabla hdmi z amplitunera w czasie kiedy on byl wlaczony i dochodzi do zepsucia modulu hdmi czy cos takiego ( nie znam sie na tym ) bo takie rzeczy sie zdarzaja to i w takim wypadku tez nie sa glupi i beda mogli to sprawdzic... A dla kolegi dobra rada w czasie burzy wszystko odlaczaj wlacznie z listwa - bedziesz zdroszy i wiecej w kieszeni zostanie... obecne tv sa bardzo czule na pioruny , zreszta nie tylko one...
 
Do góry