Spadek cen telewizorów LCD

be_er

New member
Witam

Czy u Was również przebąkuje się coś "ruchach cenowych" w najbliższym czasie?
We Wrocławiu już od kilku(nastu?) osób słyszałem, że wstrzymują się z zakupem do listopada/grudnia, bo "ceny mają znacząco spadać...".
Słyszał ktoś równiez podobne opinie? Jeśli tak, to jak argumentowane?
 

jancuss

New member
Spadek cen...

Ja takze o tym slyszalem Przeczytalem na stronie www.nowetrendy.pl z dnia 24.08.2007r ze maja spasc ceny telewizorow LCD i Plazmy Ale na innej stronie (nie pamietam jakiej) czytalem ze ceny telewizorow nie zejda nizej i dlatego kupilem wczoraj kupilem plazme.Wiesz caly czas ceny ida w dol bo technologia idzie do gory I dobrze Pozdrawiam
 

km1963

New member
Bez reklam
jancuss napisał:
Ja takze o tym slyszalem Przeczytalem na stronie www.nowetrendy.pl z dnia 24.08.2007r ze maja spasc ceny telewizorow LCD i Plazmy Ale na innej stronie (nie pamietam jakiej) czytalem ze ceny telewizorow nie zejda nizej i dlatego kupilem wczoraj kupilem plazme.Wiesz caly czas ceny ida w dol bo technologia idzie do gory I dobrze Pozdrawiam

a tak poważnie to upatrzyć sobie tego "jedynego" i poczekać pół roku cena będzie około 30% mniejsza nowość która po roku zastępuje "nasz" modelnie nie zakłóci nam wyboru
ale to trzeba nie czytać forum :D czy to jest możliwe;)
pozdrawiam
 

timbot

New member
Bez reklam
dotarlem do papierowego oryginalu tego artykulu w pulsie biznesu, jest tam cos co nie pamietam czy jest w wersji elektornicznej....
mianowicie komentarz, ze to normlne ze stare modele dlugo obecne na rynku beda taniec, a wchodzace nowe beda drogie....
zawsze tak jest, ze ten sam model tanieje, tylko ze po roku juz nie jest taki fajny i kto by go kupil.... wiec jesli czekac z zakupem na tylko jesli masz jakas super nowosc upatrzona, to z kazdym miesiacem bedzie ona tansza, tylko ze jak za dlugo poczekasz to bedzie starociem, ktorego nikt nie chce.
koniec. kropka.
 

mr_wtyczka

New member
jancuss napisał:
Ja takze o tym slyszalem Przeczytalem na stronie www.nowetrendy.pl z dnia 24.08.2007r ze maja spasc ceny telewizorow LCD i Plazmy Ale na innej stronie (nie pamietam jakiej) czytalem ze ceny telewizorow nie zejda nizej i dlatego kupilem wczoraj kupilem plazme.Wiesz caly czas ceny ida w dol bo technologia idzie do gory I dobrze Pozdrawiam



Samsung PS-42Q91H spadł już do 3800zł


 

kalicki

New member
Pewnie przed swietami zrobia promocje na stare modele, teraz jest duzo promocji szczegolnie w sklepach internetowych, ale i w elctro wordzie albo w mednia markt dalo sie kupic tanio LG fajne:)
 

timbot

New member
Bez reklam
z dobrych spadkow to jest w elekto worldzie w jankach wywieszona plazma peknieta na pół - tej cena to tak musiala leciec, ze biedna matryca nie wytrzymała przeciążeń..... no i teraz kaleka robi za reklame ubezpieczenia telewizorów od upadku ;]
teraz z tymi postami przycichnie, potem jakos przed swiettami jakas gazetka pusci artykulik jak to beda leciec ceny i znowu sie posypie seria na forum ;]
 
Do góry