Spadek cen plazm Panasonica

smarcin3

New member
Witam serdecznie.
Zastanawia mnie bardzo czym spowodowany jest drastyczny spadek cen plazm Panasonica.
Przyglądam się modelowi 50gt 30 i spadek w ciągu ostatniego miesiąca jest ogromny(1k PLN)
Czym jest to spowodowane?Wejściem nowych modeli? Ale aż taki spadek?
 

edkowski

New member
Witam serdecznie.
Zastanawia mnie bardzo czym spowodowany jest drastyczny spadek cen plazm Panasonica.
Przyglądam się modelowi 50gt 30 i spadek w ciągu ostatniego miesiąca jest ogromny(1k PLN)
Czym jest to spowodowane?Wejściem nowych modeli? Ale aż taki spadek?


Niema się co zastanawiać tylko kupować jeśli cena jest tak okazyjna,to normalne w tym okresie czyszczenie magazynów,,,staroci,, trzeba się pozbyć bo niebawem wejdą nowe modele i takie promocje nie są czymś dziwnym,ale oczywiście trzeba być ostrożnym i sprawdzić przed zakupem czy przypadkiem nie chcą nam wcisnąć modelu wystawowego:wink:

Cena modelu g30 jest taka sama gdy kupowałem go 3 miesiące temu.
 
Ostatnia edycja:

smarcin3

New member
właśnie zastanawia mnie czemu taki spadek głównie na gt30?
podobno nie ma być serii gt50.
sam przymierzałem się do gt50 i nie wiem co robić
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
właśnie zastanawia mnie czemu taki spadek głównie na gt30?
podobno nie ma być serii gt50.
sam przymierzałem się do gt50 i nie wiem co robić
a co cię ostatecznie to obchodzi.... będzie czy nie będzie... staniały to kupuj i się ciesz. Jak się popsuje na gwarncji to dostaniesz inny... można oszczędzić 1k a tu się zastanawiają... ehhh w Saturnie w gazetce 42"GT za 2700 a ja w listopadzie z dostawą zapłaciłem 2800 za 42"G30 a oszczędzona kasa na BDP-210 lub 310 :) i gra muzyka! Sam bym teraz kupił GT bo ceny leżą na podłodze, sprawdzajcie tylko "liczniki" czy aby nie powystawowe... ;)
 

edkowski

New member
Jeśli będzie lepszy to minimalnie takie jest moje zdanie,będzie na pewno droższy ale może się mylę.
Kupując model gt musisz sie zastanowić czy zalezy ci na obrazie 3d,jesli nie to kup g30 a jesli tak to lepiej wybierz wersje vt,do gt nie dodawali okularów i wifi trzeba było osobno kupić i cena prawie jest równa vt.
 

garob

New member
Jak ktos jest zainteresowany kupnem TX-P42G30 to dzisiaj na ibood.pl jest dobra oferta. Wychodzi 2040zl z dostawa.
 

skreem

New member
Czyszczenie magazynów przed wejściem nowych modeli z linii 2012/13 (seria 50) na rynek. Jak nie musisz mieć koniecznie "najnowszej nowości" to się tylko ciesz i korzystaj, póki nie skończą się stany magazynowe. Takie okazje jak ta dzisiejsza: iBOOD.com nie będą trwały raczej dłużej niż miesiąc, góra dwa. Tak samo było rok temu, czy dwa lata lata temu (dalej pamięcią nie sięgam :wink:).
 

Boguszch

New member
Jeśli będzie lepszy to minimalnie takie jest moje zdanie,będzie na pewno droższy ale może się mylę.

Moim zdaniem niekoniecznie droższy.
Gdyby nowe modele miały mieć znacznie wyższą cenę to nie byłoby aż takich obniżek modeli obecnych bo i tak obroniłyby się cenowo przed nowymi.
Tak mi się wydaje..;-)
 

cactusek

New member
Bez reklam
-Euro spadło o 30gr czyli prawie 10%
-zła sława modeli z serii 30 (buczenie i inne problemy)
-niedługo wchodzą nowe modele
-sezon ogórkowy (nie ma świat czy innych powodów na zakupy to trzeba jakos zachecic klienta)
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
są już podobno dostepne w dwóch sklepach za 3050zł.... ;) kolega któryś sie tym chwalił podobno wystarczy w ceneo sprawdzić
 
Do góry