Soundscience HDTV czyli oświetlenie a"la ambilight ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Soundscience HDTV czyli oświetlenie a"la ambilight

Pseudo "Ambilight" na ekranie telewizora ...?
antec-hdtv-bias-lithing.jpg


Firma Soundscience produkuje system który pozwala na wykonywanie "ciepłego "klimatu dowolnego telewizora .

Na pewno nie jest to system amblight Philipsa i próżno możesz czekać, że diody LED będą migać w zależności od zawartości obrazu.
Mówimy o stałym świetle białym . Soundscience HDTV to jest taśma z diodami LED o długości 1,4 m, zasilana przez port USB i umieszczona z tyłu telewizora.

Kosztuje 25 euro.
A system może być też używany na .... na choince ...
bias2.jpg



fullhd
 
D

Deleted member 121090

Guest
To akurat słabe. Mnie podświetlenie sterowane pilotem, z dowolną zmianą kolorów i zmianą intensywności świecenia całego obwodu TV 55" wyniósło chyba 170zł.
Tu na plus jest zasilanie z USB czyli bedzie się włączać razem z TV.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jest to jakis sposob aczkolwiek ambilight od philipsa jest znacznei fajniejszy a szcegolnie ten z tego roku.
Lolek
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Skierowane raczej do tych co zobacza ladne pudelko w sklepie, ladne foto tv z podswietleniem na obrazku i wystarczy. Dla tych ciut bardziej pomyslowych zestaw allgero o wiele lepszy, czy samorobka jak u Foxa :)
Swoja droga dziwne ze jeszcze nikt (chinczycy) nie wymyslil nic na wzor ambiligtht, wystarczy aby reagowalo na kolory i tyle.
 

perfektcom

New member
Ja kupiłem za 100zł w Ikea zestaw kolorowy. Mozna ustawic na samoistną, łagodne ptrzejscie zmiany kolorów (tego używam) , ustawic dowolną barwe, lub przeskakiwanie z koloryu na kolor.

Jestem bardzo zawodolony :)
 
Do góry