Soundbary Samsunga

nielot

Member
Czyli w/g Ciebie Q60/N650 ma sens jeśli pokój na regularne kształty a jeśli nie to nie ma większego znaczenia czy będzie to R650/N550 ?

Ma ktoś może porównanie między tymi modelami też w kwestii odtwarzania muzyki przez TV z YT lub podpiętego pod TV dysku ? Czy jakieś słyszalne różnice ?
 

nielot

Member
Brałbym jednak JBLa !


Już raz pytałem - dlaczego uważasz że to jedyne słuszne rozwiązanie ? Szczególnie że jest biedny bo DTS nie ma.
Ma 3 kanały wobec 5 w N650 / Q60. Jest droższy. Są kłopoty, jak czytam, z tymi JBL'ami.
Jakoś nic mnie tu nie przekonuje. Bar 2.1 słuchałem w sklepie nie dla idiotów i jakoś mnie porwał, podobnie zresztą jak N650. Ale to przy muzyce było a nie przy filmie. Ja będę na tym słuchał także muzyki. A tu, nawet na forum, przewija się się opinia że JBL pokazuje swoje zalety przy filmach a nie przy muzyce.
Więc uzasadnij precyzyjnie w czym JBL 3.1 będzie lepszy ? Bo ja widzę raczej minusy w porównaniu do wspomnianych ***************ungów.
 

nielot

Member
Czekam aż ktoś z Wielmożnych tego fotum ustosunkuje się w konkretach do mojego powyższego pytania :) :) Choć chyba nie mam po co, odnoszę wrażenie że nie są w stanie.

A serio to na razie nic nie kupiłem. Sprzedałem Magnifi Mini i na razie delektuję się dźwiękiem z głośników TV :)
 
Do góry