Soundbar za około 1500 zł do salonu z kuchnią

Flacha

New member
Witam,


Poszukuję soundbara z Dolby Atmos najlepiej za około 1500 zł. Sporo czytałem i wytypowałem dwa modele:

- TCL TS9030
- PHILIPS TAPB603/10


Salon z otwartą kuchnią niecałe 30 metrów. Odległość kanapy od TV to niecałe 2-3 metry. Z jednej strony do ściany bliżej z drugiej dalej bo kuchnia otwarta. TV jaki mam w tej chwili to mająca już swoje lata Toshiba 55L7453. Głównie Netflix, HBO GO, Amazon prime i granie a wszystko na PS4.

Który lepszy i dlaczego? Opinie oba mają dobre ale z tego co czytam to z TCL trochę problemów chyba więcej. Z góry dzięki za pomoc.
 

Flacha

New member
A może coś innego w podobnej cenie? Zależy mi też żeby łatwo dało się odtwarzać muzykę ze smartfona ( spotify itp) czy komputera.
 

Flacha

New member
Znać jak się sprawuje?

A powiesz jak ją podłączam? arc do tv a konsola hdmi do soundbara?


Pomoże ktoś? Mam TV Toshiba 55L7453 , dekoder UPC Horizon i PS4. Na razie podłączyłem to arcHDMI z tv do TCL i zwykły HDMI z PS4 do TCL. Tyle że na razie nie pokazuje mi atmos ani nic... W konsoli mogę wybrać priotyret dzwieku PCM albo Dolby albo DTS..



I czy powinno iść do tv arc czy może pod dekoder się podłaczyć TCL?



Po drugie nie chce mi się sparować BL..wyszukuje urzadzenie biorę patuj i nic się nie dzieje..
Chromecast sciągnąłem. wyszukało ale potem polaczenie z wifi pod koniec chyba się nie udaje..
 
Ostatnia edycja:

Flacha

New member
Wifi, działa , BT działa. Jak na razie jest fajnie tylko nie wiem co odpalić żeby mi się Atmos pojawił na wyświetlaczu?
I czy nie lepiej podłączyć TLC pod dekoder Horizon zamiast pod tv?
 

miroski

Member
Wifi, działa , BT działa. Jak na razie jest fajnie tylko nie wiem co odpalić żeby mi się Atmos pojawił na wyświetlaczu?
I czy nie lepiej podłączyć TLC pod dekoder Horizon zamiast pod tv?

PS4 Pro obsługuje Atmos tylko z napędu Blu-ray. Nie obsługuje z aplikacji i gier. Dekoder UPC podłącz pod TV a PS4 pod TLC, tak będzie najlepiej.
 
Do góry