Soundbar z Dolby Atmos i eARC do 3000 zł

DaniGZ

New member
Witam,

Szukam soundbar do 3000 zł głównie do filmów. Zależy mi,by miał dolby atmos i złącze eARC. Myślę nad Samsung Q80R lub LG SN8YG, ale biorę pod uwagę też inne propozycje. Odrazu zaznaczam,że nie dołożę 1000 zł do JBL Bar 9.1 lub Sonos Arc.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten LG jest extra.
Masz go w programie gdzie sam wybierasz ceny, podaj proszę maila to wyślę Ci cały program.
Masz jeszcze ray Danz w programie, i za dopłatą JBL Bar 9,1.
 

DaniGZ

New member
A ten Samsung Q80R nie będzie lepszy? Ma system 5.1.2,a LG 3.1.2. Tego LG chyba nie ma w Polsce jeszcze, jest SL8YG, ale to model zeszłoroczny.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 
HW-Q950T i HW-Q900T.

Do gwiazdki musze zdecydować co chce do salonu, w tej chwili mam TCL Ray Danz, ale docelowo to podłącze w pokoju komputerowym.
 

pawelox01

New member
Podobno nowe modele samsunga w wersji T beda wykastrowane, bo samsung oszczedza i nadal lepszym wyborem sa zeszłoroczne modele z serii R. Nawet przestali współpracować z harman kardon,
Info od konkurencyjnej firmy Sony
 
Ostatnia edycja:

pawelox01

New member
SN8YG nie ma jeszcze w Polsce,, a na stronie LG jest za 1049$ wiec przekracza budżet, natomiast SL8YG nie ma eArca.
Samsung oraz Sony zaktualizowali swoje soundbary i obsluguja w koncu eArca więc powinienes wybrac między Q80R a ZF9, a z tych dwóch czysciej brzmi ZF9 i bass nie dudni tak jak w Q80R.

Sluchalem tych soundbarow w sklepie, a obecnie w domu testuje ZF9 i niestety moj TV jest stary i nie obsługuje dolby atmosa ale soundbar jednym przyciskiem na pilocie stwarza wirtualizacje dzwieku przestrzennego i działa to bardzo fajnie, filmy ogląda się przyjemniej z ta opcja.

Dodam ze do modelu Q80r jak i ZF9 jest mozliwe dokupienie tylnych glosnikow za okolo 900zl i podobno robi to ogromna roznice, słychać z tylu glowy jak nadlatuje samolot albo ptaki cwierkaja

Moj wybor padl na ZF9, sony zna sie na dźwięku i robi to lepiej od samsunga
 

pawelox01

New member
Na stronie glownej LG jest za 1000$.
Nie wiem jak wypada SN ale na SL ludzie narzekają, dolby atmos slabo im wyszedl, no i do soundbarow LG nie dokupisz tylnych glosnikow jak to jest w sony czy samsungu

Najlepiej jak zamowisz z mozliwoscia zwrotu i bedziesz testować

Ja mimo ze jestem bardziej przekonany do sony, to kupie jeszcze na testowanie Q80R bo mam go w dobrej cenie za 2500zl, a cena.sklepowa to 3099zl. Porównam go z sony i zobacze co mi lepiej pasuje
 

pawelox01

New member
Nie chcę być uszczypliwy, ale proszę powiedz, jak działa 5.1.2 a SOUNDBARZE.
Q80r ma 13 glosnikow skierowanych w roznym kierunku, dzwieki odbijaja sie od scian, sufitu i pod katem trafiaja do odbiorcy, jest to efekt imitujacy realne glosniki boczne i tylne, dzwiek przestrzenny jakis tam zrobi ale to bardziej chwyt marketingowy
 
Do góry