Soundbar + Subwoofer - prośba o doradzenie

Mr_Sandman

New member
Szanowni Państwo,

Czy mógłbym Was spytać na podstawie Waszych doświadczeń czy warto zakupić na dzień dzisiejszy i patrząc w najbliższą przyszłość soundbar Bose 700 wraz z Bass Module 500/700?

Czy brak wsparcia dla DTS:X i Dolby Atmos jest mocno odczuwalne?
TV aktualnie użytkuję na sporadyczne filmy w TV i z Netflix'a oraz niebawem któraś z konsol nowej generacji pójdzie w ruch.

Teraz patrzę, że wszyscy producenci starają się wrzucać na pokład swoich sprzętów DTS:X i Dolby Atmos, czego brak w Bose. To spowodowało u mnie małą konsternację.

Posiadam TV: 55xf9005
Podpięte do TV dekoder UPC. W przyszłości dojdzie, tak jak napisałem konsola. Czy to wszystko z Bose 700 połączy się kablowo bez problemowo czy tu będzie potrzeba przejściówki/rozgałęziacza?


Z góry najmocniej dziękuję za odpowiedź!
Serdecznie pozdrawiam

PS. Jeszcze rozważam:
- Harman Kardon Enchant 1300
- Samsung Q70R lub Q70T
- Sony HT-ZF9
- Sony ST5000
- LG SL10Y
- JBL Bar 5.1
- JBL Bar 9.1

Jak powyższe modele wg Was mają się do Bose 700 bar+sub?
 

Mr_Sandman

New member
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Z opisu wygląda bardzo fajnie. Niestety nigdzie wynaleźć w sklepie nie mogę by posłuchać. Cena plus minus podobna do Bose'a 700-tki. Wg Ciebie, jeśli mogę spytać, jak się mają względem siebie pod kątem dźwięku?

Czy Bose Soundbar SoundTouch 300 to dokładnie to samo co 700-tka? W opisie wynalazłem, że ma 2 porty HDMI, gdzie nowszy model ma tylko jeden ale czy jakość dźwięku się różni?

Z góry najmocniej dziękuję za odpowiedź.

Serdecznie pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Słuchałem przez dłuższy czas Citation i za nie moge ręczyć. Sprzęt bardzo dobrze wykonany, z dobrze przemyślaną elekrteoniką. Seria sprawdza się w słuchaniu muzyki od najprostrzego modelu.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Posiadam bose 700 + sub 700 bose daruj sobie soundbar z dobly atmos bo to lic na wodę zero efektu tylko sciema moim zdaniem slychalem praktycznie wszystkie i bose 700 daje najlepszy dzwiek i najmocniejszy bass oczywscie sub 700 malo tego można podłączyć 2 sub i tylnie sateliki razem. Całość daje opad szczęki jak na soundbar dźwięk w filmach i grach spr sie super.
 

Mr_Sandman

New member
Najmocniej Wam, Panowie dziękuję!

Czy ktoś z Was ma jakąś wiedzę lub korzystał z opcji zakupu ze strony producenta sprzętu w formie "odnowionej"?

Aktualnie Bose Soundbar 700 kosztuje delikatnie poniżej 3000zł. Kusząca oferta.

Serdecznie pozdrawiam!
 
Do góry