Soundbar samsung

Dzikus1984

New member
Witam,
chciałbym kupic soundbar samsunga (tak wiem, ze yamaha lepsza, ale jednak samsung).

Interesuja mnie 2 modele:

HW-H750/751
lub
HW-J650/651

Test 750 czytalem na forum, ale czy sa jakies opinie na temat 650?

650 jest generacyjnie mlodsza, ale z koleji 750 ma wzmacniacz lampowy.

Ktos jest w stanie cos doradzic?

Z gory dzieki.
 

slawkor

Member
Bez reklam
A czy to wogóle słyszałeś? Soundbary Samsunga można powiedzieć jedynie, że grają ale nic ponadto. Słyszałem wiele soundbarów i tak na dobrą sprawę takie cuda grają dopiero za ponad 2000zł.
 

slawkor

Member
Bez reklam
Też miałem kupować soundbar Samsunga 7500 pod mój tv js8500 ale jak to usłyszałem w sklepie to porażka, szczególnie że mało nie kosztuje bo ponad 2000zł. Najlepiej grał Focal z subem i Sonos ceny odpowiednio 3600zł i prawie 7000zł. Uwierz mi, że wszystko co poniżej to dramat. Dlatego wracam albo do dużego stereo lub pełnego kina. Tym bardziej, że w tych pieniądzach juz coś można zrobić i na pewno będzie lepiej grało.
Szkoda bo na dobrą sprawę fajnie wygląda soundbar i oszczędza miejsce.
Ale nie kosztem audio.
 

Dzikus1984

New member
Wlasnie chodzi przede wszystkim o miejsce. Nie ma szans zmiescic duze glosniki. Zostaje miejsce pod TV + subek pod szafka.
Ja nie jestem super melomanem, dla mnie wystarczy zeby bylo lepiej niz z glosnikow TV.
 

slawkor

Member
Bez reklam
Jeśli tak to posłuchaj sobie Jbl sb400 lub Harmana sb26 albo jak masz mniejszcze fundusze to Denon 514 to już napewno lepiej gra od tego Samsunga.
 

Dzikus1984

New member
Ok, ja wszystko rozumiem, ze to nie gra itp. :)

Moze zrobie taka mala analogie do motoryzacji.

Ja pytam Ciebie czy mam kupic Alfe Romeo zielona czy czerwona, bo jestem fanem tej marki. Ty mi mowisz, ze nie bierz Alfy, bo to zlom, wez lepiej Audi.

Tak wiec jestem fanem marki Samsunga i pytam, ktory z tych 2 modeli jest lepszy?
 
Do góry