soundbar lub 2.1 do tv

pasza120

New member
Witam,

Poszukuję budżetowej opcji nagłośnienia do tv, które jednocześnie nie wiąże się z plątaniną kabli i dużą ilością miejsca. Używane wchodzą w grę.

Budżet 500 zł
Pomieszczenie 3x7, przy czym połowa z tego to "część telewizyjna"
Przeznaczenie: głównie tv, rzadziej muzyka np. z mp3, radio

Obecnie nie mam tv, a oglądając filmy na komputerze korzystałem z creative gigaworks t20, planowany telewizor to panasonic z serii e6e (39 lub 42)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są na wyprzedaży w super cenie modele Philipsa z Subem 2120 - poszukaj , ostatnio ktoś kupował je po 399 zł w Biedronce.
I to jest extra cena.
 

pasza120

New member
a gdybym zwiększył budżet do 1000 zł, ale byłby nowy warunek - wbudowane radio, to proponowalibyście jakiś soundbar?

Bo zastanawiam się, czy w tej cenie, to nie warto pomysleć o miniwieży? Powinna chyba lepiej się sprawdzić? Czy są miniwieże z odtwarzaniem bluray?
 

pasza120

New member
Jakiś czas temu pytałem na forum o soundbar do tv do 500zł. Teraz mi się trochę odmieniło i stwierdziłem, że jednak do moich potrzeb lepsza będzie miniwieża.

Pomieszczenie: około ~20m2, 3,5x6m
Zastosowanie: dźwięk do tv panasonic 42e6e (telewizja z dekodera i filmy z dysku odtwarzane bezpośrednio przez tv), radio, mp3. W przyszłości pewnie pojawi się jakaś konsola.
Potrzeby: dobrej jakości dźwięk nawet przy niskim poziomie głośności; niski pobór mocy w stanie czuwania
Rodzaj muzyki: rock, elektroniczna, ale najbardziej mi chyba zalezy na dobrym dźwięku w filmach
Budżet: około 1000 zł
Wygląd: Białe/szare/srebrne elementy będą mi pasowały do wystroju i tv (wersja silver)


Na razie forumowicze zaproponowali mi (niestety nie mogę dodawać jeszcze linków):
PIONEER X-HM31V-K ceneo.pl/25392726
Sharp XL-HF301PH ceneo.pl/15494233

Ja od siebie dodam jeszcze:
Yamaha Pianocraft E320 ceneo.pl/790473 chociaż troszkę przekracza budżet...
Panasonic SC-PMX5 ceneo.pl/16632926 bo mam już tv panasa (nie lubię mieć dużej ilości marek, chętnie wybieram jednego producenta, tam gdzie się da)

Która z nich i czemu? A może jeszcze jakieś inne propozycje?

Dzięki!
 
Do góry