Soundbar/kino domowe do sypialni (zdjęcie sypialni)

gpx1

New member
Dzień dobry,
Zamówiłem do sypialni nowy telewizor tj. lg oled 65c11lb
Przy tej okazji planuję kupić nowy soundbar najlepiej z tylnimi satelitami.

W załącznika wrzuciłem zdjęcie mojej sypialni z zaznaczonymi miejscami gdzie mogę umieścić tylne głośniki (jedynie mogę do nich podłączyć zasilanie, nie będę do nich ciągnął kabli audio)
Zastanawiam się nad soundbarem i mam kilka typów:
1. samsung hw-q70t - sounbar najtańszy bez tylnych głośników i cena około 1500 zł +-

2. Samsung HW-Q950T

3. jbl bar 5.1 (z tylnimi satelitkami bezprzewodowymi, ładowanymi na aku)

Ewentualnie rozważę każdą inną propozycję (przedział cenowy do 3500 zł) i będę wdzięczny za każdy pomocny komentarz.
Czy soundbary te będą kompatybylne w pełni z LG?

Soundbar z pierwszej pozycji dość mocno odbiega cenowo do tych w kolejnych pozycjach wynika to z tego, że sam nie wiem do końca czego chce.

Telewizora używam głównie wieczorami i oglądam na nim głównie filmy z platform typu netflix.
Przy takim korzystaniu i układzie pomieszczenia czy jest warto inwestować w droższy sprzęt ?
Czy różnica pomiędzy tańszym a droższymi soundbarami będzie mocno zauważalna?
Jeśli mam płacić około 3000 zł za soundbar to chciałbym osiągnąć namiastkę efektu kinowego.

Generalnie najbardziej odpowiadał mi LG SN11RG ale satelitki są w swoich rozmiarach za głębokie (mają 19 cm) ja natomiast mam półkę na głębokość 16 cm
Pozdrawiam

M.
 

Attachments

  • IMG_2802.jpg
    IMG_2802.jpg
    729,5 KB · Wyś: 30
Ostatnia edycja:
Witam.Nie wiem skąd wziołes te wymiary.
Zestaw 2 głośniki ( łączone przewodami i modułem ) + moduł bezprzewodowy, przewody.

DANE TECHNICZNE

Kanały 2.0

Moc 140W (70W x 2)

Rozmiar-Odbiornik (Sz.Wys.Gł, mm) 60 x 220 x 175

Rozmiar-Głośnik (Sz.Wys.Gł, mm) 100 x 140 x 100

GW. LG 24 mies.

Ja na Twoim miejscu kupiłbym osobno LG SN10YG(od 499eur) + zestaw SPK8-s (ok 140 eur) na zagranicznych stronach,np w De.Wyjdzie dużo taniej niż w Polsce,biorąc nawet pod uwagę tą chwile wysoki kurs euro.
 
Ostatnia edycja:
Do góry