Soundbar JBL SB350

Krokiew

Member
Ciekawą koncepcja, ale niestety nie dla mnie, bo mam TV do ściany przymocowany mniej wiecej w połowie pokoju o długości ściany 7.5m na 3,5m. A lcd jest skierowany na wysięgniku w stronę ściany 3,5 m tak aby się wygodnie z kanapy oglądało. Więc satelity nie wchodza w grę.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
co teraz kupic??

Ja nie tak dawno szukałem czegoś sensownego jako alternatywy dla zestawu ampli+kolumny. Ktoś tu na forum wspomniał o Philipsach (linki dałem wcześniej), a kolega kiki obiecywał, że coś o tych zestawach opisze na forum.
Ceny miały być konkurencyjne.
Nie opisał, więc wyszło, że zostałem przy koncepcji tradycyjnej.

Może warto powiercić mu dziurę w brzuchu o tym sprzęcie, bo wydaje się dość ciekawy wizualnie i funkcjonalnie, a cena też zachęca.
 

Krokiew

Member
Narazię sprawdzają i twierdzą że nic nie puka i zasugerowano że to wina HDMI arc i żebym optycznie połączył. I już mam mieszanie uczucia i nie jestem do końca przekonany że optycznie będzie lepiej. Myślę też żeby SB 400 wziasc.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
 

Krokiew

Member
Ją wysłałem do sklepu( dilera JBL) a dokładniej do użytkownika blackninja. I tam odsluchuja i dzwonilem do sklepu i tam człowiek ktory sprawdza sprzet powiedział mi nie słyszą nic takiego. Heh... naprawdę już nie wiem co o tym myśleć. Już się bujam z tym ponad miesiąc. I nik t nic kakretnego nie potrafi powiedzieć. W serwisie stwierdzili że występują minimalne stuki, tam gdzie kupilem twierdzą że nie mogę się dosluchac tych pykniec. Rozumiem gdyby to był odosobniony przypadek. Ale ludzie w USA w Europie zgłaszają ten problem. Długo nie trzeba szukać w internecie wiadomości o tym.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
 
a wiec:
masz prawo odstąpić od umowy w ramach rękojmi, takie żądanie musisz wysłać do sklepu, w którym je kupiłeś. To sklep musi CI udowodnić, że sprzęt nie ma wady. A z tego co pamiętam to serwis w dokumencie napisał ci, że są pukania. Ja takie żądanie napisałem przez maila, jeśli chcesz dokładną treść to mogę Ci ją wysłać. Taką rade dostałem od Rzecznika Praw Konsumenta, wraz z podstawą prawną. Jak masz wątpliwości sam skontaktuj się z Rzecznikiem Praw Konsumenta.
 
Do góry