Soundbar do TV

tyranmaciej

New member
Witajcie.

Wraz z zakupem nowego TV zastanawiam się nad dokupieniem do niego soundbara.
Ciekawie wygląda YAMAHA YAS-203.Niestety cena dosyć spora.
Czy jest na rynku coś o podobnych parametrach, ciut tańsze?

Dzięki za odpowiedź,
Maciek
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Sony GT 1, ew bez suba i bez radia Jbl SB200. Sony ma dużego kopa bo ma suba, światełka, nfc i apk na smartfona. Jbl dobry jako soundbar bez subwoofera.
 

zotac

New member
Też jestem na kupnie soundbara do 1000 zł i mogę Ci polecić moje typy
Pierwszy to PANASONIC SC-HTB485 drugi to Yamaha ATS-930 (brat YAS93) trzeci to JBL cinema SB 100.

Z tańszych to LG albo Samsung ale ich dźwięk jest sterylny i trzeba go lubieć,co do Sony GT 1 to mocny sprzęt i wydaje mi się że jak robisz często imprezy to go wykorzystasz a w przeciwnym razie będzie się marnował. Do filmów z czystym dźwiękiem spokojnie wystarczy JBL SB 100
 

nicponios

New member
...z tym Sony to proponowałbym odsłuch. Niepokoi mnie sub, ponieważ miałem sprzęt grający z lini SHAKE i kolumny były DUŻE, a przetwornik niskotonowy miał średnicę 30cm i z basu nie byłem zadowolony. Bas nie był głęboki i wyrazisty w porównaniu np. do średniaka sub'a TAGA Harmony v.3 90.
 

kfak666

New member
Podepne sie pod temat, ponieważ rownież szukam soundbar do 1000zł ewentualnie do 1200zł koniecznie z subem, blackninja podaj mi ceny na priva za tego jbl sb250 lub jakies alternatywy dla niego.
 
Do góry