Soundbar do oledów LG...

Witam. Poszukuję fajnego soundbara do salonu ok. 40m2. Telewizor to Oled B7 55 cali - w przyszłości na pewno większy i nowszy. Co możecie polecić ? Patrzeć tylko na soundbary od LG czy innej firmy np. Samsung również zdadzą egzamin ? Proszę o pomoc. Dziękuję !
 
Myślę, że tak do 2500 zł ? Da radę coś fajnego w tym budżecie ?

Myślałem kiedyś nad JBL Bar 500 ale nie wiem czy to jest dobry pomysł. Może polecicie coś sprawdzonego i dobrego ? Głównie do filmów i muzyki.

Może LG SPD7Y ?
 

luck76

Well-known member
Witam. Poszukuję fajnego soundbara do salonu ok. 40m2. Telewizor to Oled B7 55 cali - w przyszłości na pewno większy i nowszy. Co możecie polecić ? Patrzeć tylko na soundbary od LG czy innej firmy np. Samsung również zdadzą egzamin ? Proszę o pomoc. Dziękuję !
widzę, że myślisz o przyszłości, o czymś większym. W takiej sytuacji fajnym, przyszłościowym rozwiązaniem (w tym budżecie) będzie SONOS Beam 2. Jest to ustrojstwo, które możesz rozbudować w przyszłości o głośniki satelitarne, które mogą jednocześnie pełnić na codzień rolę samodzielnych głośników w innych pomieszczeniach. Możesz też (o ile nie mieszkasz w bloku /lub mieszkasz i masz spoko sąsiadów) dokupić później subwoofer. Innym, podobnym budżetowo rozwiązaniem jest BOSE Soundbar 600, podobnie dający możliwość rozbudowy o satki i suba, ale satki w przeciwieństwie nie grają bez belki jako samodzielne głośniki.
 
Zdecydowałem się na zestaw Samsung HW-Q800C - udało się zakupić za 1950 zł na promce. Jestem bardzo zadowolony. Pięknie gra. Nie jestem audiofilem ale mi taki dźwięk odpowiada jak najbardziej. A niektóre zwiastuny, które zapuściłem z YT to czułem się jakbym siedział w kinie. Ciary :D
 
Do góry