Soundbar do około 3 tysięcy...

basket4rap

Member
Bez reklam
Dzień dobry.
W rodzinie chcą dokupić soundbar do około 3 tysięcy do kupionego 2 miesiące temu LG 82UN8500. Nie znam się na tym jednak za bardzo. Dobrze by było gdyby soundbar był zgodny z nowszymi i starszymi dekoderami (tymi co wypada mieć), zwłaszcza do obsługi PS5 (czyli pewnie eArc też). Bardziej do filmów, gier niż muzyki. Tak na szybko rzucił mi się w oczy Sony HT-ZF9, ale do niego z kolei "trzeba" dokupić za około tysiąc dwa tylne głośniki. Pomocy ;)
Pozdrawiam.
 

airdw

New member
Mnie udało się kupić tylne głośniki w promocji za 1 zł. Sprawdź oferty marketów RTV, może coś trafisz.
Ogólnie sprzęt godny polecenia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG SN10Y jest dostępny od ręki - dla niebieskich w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to dostaniesz program.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Gdyby kwoty były podobne za tego "niewiadomego" LG SN10Y i znanego JBL 9.1? To ktoś coś doradzi... choć to trochę takie wróżby chyba.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
No cóż... kupili JBL 9.1, także dzięki za pomoc i opcje ;) Choć i tak jestem ciekaw czy zatem dobrze zrobili wybierając JBL. Chętnie poczytam wrażenie i porównanie do tego JBL do SN10Y.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Wczoraj dotarł i byłem na chwilę. Ciężko mi powiedzieć bo nie miałem wcześniej doświadczeń z soundbarami. W każdym razie demka z YouTube z Dolby Atmos np. natury robią na mnie mega wrażenie i momentami aż się wystraszyłem od burzy. Nie wiedzą jeszcze (i ja też nie znam się akurat na tym zbytnio) jak najlepiej wszystko poustawiać. Dostałam też prośbę, aby dowiedzieć się czy soundbar musi być połączony z telewizorem przez HDMI czy można bezprzewodowo. Trzeba coś też ustawić w TV LG 82UN8500? Czy taki klasyczny kabel HDMI 2.0 ze sklepu wystarczy też?
 
Do góry