soundbar do ok 1200 zeta

czyx78

New member
witam jak w temacie pokój ok 14m2 podpięty pod samsunga 46f6500 szukam właśnie coś co by zastąpiło pierdziawki w tv kino domowe raczej nie wchodzi w grę nie mam gdzie ustawić głośników wymagania audiofilem nie jestem odsłuch hmmm wiem tylko jakieś propozycje chciałbym dostać w miarę konkretne modele wtedy mógłbym jakiś odsłuch sobie zorganizować moje typy to może coś z yamahy ewentualnie jbl albo coś z samsunga budżet do rozcjągnięcia
 

lm648

Banned
w tej kwocie świetny będzie Philips HTL 5120 a nie jakieś tam "przereklamowane wynalazki na Y i J" ..... i budżetu nie musisz rozciągać gdyż zmieścisz się do 1k PLN .... a najważniejsze posłuchaj jednego i drugiego ::)
 

czyx78

New member
wynalazki na Y i J podałem takowe iż miałem styczność z typowym kinem domowem i grały świetnie dlatego takowe podałem za przykład philips jakoś nie przemawia do mnie aczkolwiek nie słuchałem zastanawiam się też nad samsungiem tv samsung to i może soundbar tej firmy a no chciałbym suba w komplecie ehhh problem też taki iż w okolicy z odsłuchem mały problem neonet media expert rtv agd w okolicy a tam wiadomo polecają co mają na stanie
 

lm648

Banned
wynalazki na Y i J podałem takowe iż miałem styczność z typowym kinem domowem i grały świetnie dlatego takowe podałem za przykład philips jakoś nie przemawia do mnie aczkolwiek nie słuchałem zastanawiam się też nad samsungiem tv samsung to i może soundbar tej firmy a no chciałbym suba w komplecie ehhh problem też taki iż w okolicy z odsłuchem mały problem neonet media expert rtv agd w okolicy a tam wiadomo polecają co mają na stanie

Kino domowe to zupełnie inna bajka niż suondbar, bez wątpienia pełnowymiarowe KD musi dawać lepszy dźwięk. Co do jednorodności firmowych produktów TV i bar np. Samsung, nie jestem do końca przekonany, że akurat w audio będzie super taka konfiguracja biorąc pod uwagę cena jakośc. Proponuję zapoznać się ( w sieci) jak jest wyposażony wspomniany Philips i porównać do wyposażenia Samsunga, wnioski tu już powinny nasuwać się same. Philipsa widziałem (za granicą), porządny klocek :) .... i waży odpowiednio .... i ma sporo wejść (2xHDMI, cyfrowe optyczne i cox, analogowe, wyjście HDMI ARC na TV) ... i zapewne dźwiękowo (AC3, DTS) jest OK. Również nie brałem tego Philipsa pod uwagę do momentu jak go zobaczyłem ..... mam zamiar w niego wyposażyć się .... lecz szukam tzw. okazji cenowej.
Czyli warto "porozglądać się" :)
 

SDman

Banned
witam jak w temacie pokój ok 14m2 podpięty pod samsunga 46f6500 szukam właśnie coś co by zastąpiło pierdziawki w tv kino domowe raczej nie wchodzi w grę nie mam gdzie ustawić głośników wymagania audiofilem nie jestem odsłuch hmmm wiem tylko jakieś propozycje chciałbym dostać w miarę konkretne modele wtedy mógłbym jakiś odsłuch sobie zorganizować moje typy to może coś z yamahy ewentualnie jbl albo coś z samsunga budżet do rozcjągnięcia

Witam,
na Twoim miejscu podszedłbym do tematu troszkę bardziej wyrafinowanie.

Słuchałem soundbar Samsunga HW-455 i jest to absolutnie wystarczający poziom w tej klasie.
Oczywiście lekko wysterowany, a konkretnie zdjęty bas -2,-3.

Wyrafinowanie Twoje powinno polegać na zakupie go w necie (10 dni zwrot) i własnej ocenie.

Zaoszczędzoną kasę przeznacz na rozrywkę z Rodziną lub inne gadżety

Soundbar Sama oferuje bardzo wiele: parowanie po Bluetooth, odczyt Flac po USB i oczywiście niezły
nie przesycony wysokimi (LG model NB3530A tutaj przegrywa), miękki bas i sporą moc .

Masz TV samsunga -współgrać będzie świetnie.

Pozdr.
 
Do góry