Soundbar do 6tys. zł lub alternatywa

Gracjan89

New member
Witajcie. Przymierzam się do zakupu sprzętu muzycznego dlatego proszę Was o poradę. Wiadomo głównie do filmów, netflix i oczywiście do muzyki. Myślałem nad zakupem jednego z poniższych soundbarow:

1) LG SN 11R
2) Jbl 9.1
3) samsung-hw-q950t

Uważacie, że któryś z powyższych soundbarow jest wart uwagi czy jednak rozważyć zakup kina domowego? Czy w tym przedziale znajdę jakiś ciekawy kompletny zestaw. Czekam na opinie, pozdrawiam 😉
 

emdzy

New member
Mam JBL 9.1 do filmów super, odłączane satelity robią swoje. Jednak do oglądania TV oraz muzyki kiepsko. Dlaczego? zbytnio podniesione basy które można regulować tylko podbiciem samych basów w skali 1-5. co i tak nie do końca pomoże bo ni w ząb nie wyciągnie czystych tonów średnich i wysokich. Miałem yamahe YSP-2700 i ta do muzyki była super, ale brakowało mi efektu tylnych głośników. Niestety tylko JBL ma system totalnie bezprzewodowych głośników (na stan mojej wiedzy) w budżecie do okolo 4 tys zł. Podsumowując JBL 9.1 do filmów jak najbardziej, do muzyki nie.
 

czarnuch

New member
Może warto poczekać do czerwca aż dostępny będzie Klipsch cinema 1200. Na chwilę obecna dostepna jest wersja cinema 600 podobno bardzo udany soundbar.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej klasie cenowej to sięgaj już po modele topowe - Paradigm, gdzie masz zapewnioną jakość w klasie i szeroką scenę muzyczną.
Odsłuchaj proszę to się zdziwisz co może soundbar.
 

PiPoLiNiO

New member
Ja używam Samsung hw-q950t 9.1.4 i jestem zachwycony. Do filmów i gier petarda. Muzyka to wiadomo, lepiej sprawdzi się solidny zestaw stereo. Ale też nie jest źle.
 
Do góry