Soundbar do 500 zł

Hej, proszę nie zabijcie mnie śmiechem - ja wiem,że kwota niska,ale chodzi bardziej o ulepszenie dźwięku z TCL 50s7806 aniżeli rozpływanie się nad dźwiękiem - kino domowe mam, jest w innym pokoju,a tutaj po prostu zaczęło mi czegoś brakować i szukam taniego sposobu na polepszenie dźwięku w podanym budżecie - opcja może być z subwooferem,ale nie jest to konieczne. Miło,gdyby soundbar miał bluetooth i można było puścić na nim muzykę z telefonu/komputera i coś sobie będzie miło lecieć w tle - ot najlepsze urządzenie w stosunku cena/jakość przy podanym budżecie - nie chciałbym strzelać na ślepo w markecie biorąc to,które będzie grało najładniej,bo zostało odpowiednio ustawione lub będzie najładniejsze (bo kupować pewnie będę oczami)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dobry soundbar w tej klasie cenowej - Sharp 110 - za 450 zł z dostawą dla niebieskich.
 
To dopytam jeszcze o jedno - czy pomiędzy sb110,sb140 i sb150 chodzi tylko o moc i wygląd (150 wygląda trochę inaczej niż 110/140) czy są jeszcze jakieś różnice,o których w sklepach nie wspominają?
 
Do góry