Soundbar do 43" Philipsa,stolik 100cm

dream4you

New member
Hejka, kupuje Philipsa 43pus6501 i bedzie stał na 100cm komodzie, słyszałem że tv ma kiepski dźwięk więc szukam cos niewielkiego co by ładnie grało ale dobrze się komponowało z 43" i nie może wystawać bo miejsca brak.

Budżet rozsądny w okolicach 2-3 tys

Proszę o sprawdzone propozycje

Aha - Kiki u Ciebie ile ten Philips bo w sklepach podrożał o 200zl wrrrr
 

bluray

Banned
Ostatnia edycja:

dream4you

New member
ciekawe, już czytam

moc nie musi być duża bo mała przestrzeń, ( mam duży salon z 65" i dużym zestawem kina ) a tu potrzebuje coś fajnie grajacego, ładny dzwięk przestrzenny i dobry sub, bo póki dzieci małe muszę je pilnować i mój kinowy salon na górze stoi i się marnuje ;-)

robie sobie miniaturę na dole ;-)

ciekawostka dla mie to philips fidelio b1 - tak przypadkiem oglądam na youtune, śmiesznie małe ale czy to dobrze gra ?
 

bluray

Banned
Nie znam serii Fidelio.
Znam 5160/3160. Polecam 3160. Ma wymiar oczekiwany. Sound taki, że lepiej w tej cenie nie będzie.
 

dream4you

New member
fakt, cena rewelka ! dzięki, poczekam jeszcze ze 3 dni i jak jakaś się ciekawsza propozycja nie trafi to chyba go kupie, cena super , po co przepłacać

zawsze byłem i nadal bede zwolennikiem kina zbudowanego o dobre kolumny 5,1 a teraz to juz i 7,1

ale nie mam tu miejsca na kolumny nawet zestaw 2,1 bym tu nie upchnął wiec soundbar to koniecznosć ;-)
 

dream4you

New member
Kiki jakie ceny u Ciebie TV i tego Fidelio b1

czy na tym fidelio b1 bede miał efekty jak na kinie 5,1 ( wiadomo że nie identycznie ) i czy subwoofer daje fajny basik ?
 
Do góry