Soundbar do 3tys ~3200

luk225

New member
Witam, poszukuje jak najlepszego w tej cenie soundbara do salonu około 30m2, 50% muzyka/30%zwykła tv/20% jakieś kino filmowe, co możecie polecić? Zastanawiałem się nad Sony HT-ZF9 i Focal. Bardzo proszę o pomoc
 

airdw

New member
Mogę wypowiedzieć się na temat ht zf9, sprzęt działa świetnie, żadnych problemów. Oczywiście z tylnymi bezprzewodowymi głośnikami.
 

szybal

Banned
Bose 700 w tej cenie nawet bez suba gra najlepiej .
Też miałem podobny dylemat sprawdzałem Sony , LG, Samsunga, JBL ,Yamahe .
Marnowałem czas w końcu kupiłem Bose 700 .
Jestem mega zadowolony.
 

Metka

New member
Ja też mam sony htzf9 i sprawuje się bardzo dobrze, z tylnymi głośnikami super, czasem mozna poczekac i upolowac tylne glosniki dodawane do soundbara za 1zl.
Oczywiście bose700 jest na pewno lepszy ale to już inna pólka cenowa.
 

szybal

Banned
Bardzo dobrze gra nawet bez suba możesz sprawdzić w każdym MM.
Pilot podświetlany uniwersalny, darmowe radio internetowe , aplikacje Bose , wykonanie bajka.
A Najważniejsze że Serwis w razie czego przysyła nowy orginalnie zapakowany sprzęt bez MARUDZENIA !
Klasa sama w sobie.
 

raf2007

Member
Jeżeli do muzyki, to szczerze polecam Playbar Sonos. Mam cały zestaw 5.1 Playbar, SUB, 2 x Play1 od pięciu lat i na nic innego bym tego nie zamienił. Rewelacyjny do muzyki, filmów bardzo prosty w obsłudze. Sterujesz jednym pilotem od TV lub przez aplikację w której masz wszystko. Zresztą sam poczytaj, posłuchaj i zdecydujesz. Z czystym sumieniem mogę polecić. Ja mam akurat cały ekosystem Apple. Do TV OLED65C8 mam podłączony Playbar, a oglądam Netflix, Apple TV i słucham Apple Music przez aplikację Sonos na telefonie oraz na Macu gdzie mam skatalogowaną całą bibliotekę muzyczną ponad 500 swoich płyt. Rewelacyjna sprawa tym bardziej, że Sonos tworzy własną sieć i nie masz żadnych przerw, opóźnień w odbiorze dźwięku. Musisz sam posłuchać i zdecydować każdy będzie zachwalał własny sprzęt. W sklepie Sonos masz teraz 100 dni na przetestowanie i jeżeli nie spodoba się tobie dźwięk sprzęt możesz odesłać. Pozdrawiam
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Osobiście sam posiadam bose 700 i to najlepszy soundbar ale to cena też konkret na twoim miejscu zakupilbym sony z tylnimi glosniczkami świetny soudnabr
 
Do góry