Soundbar do 3500

Suchy_PL_

New member
Witajcie, sprzedałem ostatnio amplituner kina wraz z kolumnami ponieważ potrzebuję więcej miejsca a pokój mały. Soundbar głównie do filmów bo do muzyki mam słuchawki i dac/amp toppinga a żonie to wszystko jedno z czego muzyka gra. Chcę zakupić soundbar najlepiej z tylnymi satelitami plus sub i teraz pytanie...pod uwagę biorę nowy TCL X937U ,który ma niebawem być dostępny, JBL 9.1 (słyszałem i nie podoba mi się brzmienie w muzyce, zbyt matowe ale nie wiem jak w filmach), Philips B95 i dokupić kolumny ,Klipsch 600 ale tu nie ma Atmosa , może jakieś LG ? może ktoś podpowiedzieć który dobry do filmów aby dialogi były czyste i fajny efekt surround ? wiem ,że to grajbelka ale chcę kupić możliwie najlepszą dla mnie opcję ale też nie wpaść na miną (problemy z softem czy coś).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL nabrał już doświadczenia w soundbarach.
Pokazy dźwiękowae na targach w Berlinie- pokazywały , że do kina domowego - to extra, świetny sprzęt. Ma też szerszą scenę muzyczną. No i w klasie cenowej ma dobre wyposażenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie było ich zestawionych w Berlinie obok siebie.
Ale, tak - słyszałem wiele, wiele razy 9030 a teraz X937. DO kina - jest świetny !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena tego modelu to 3899 zł minus specjalny rabat dla niebieskich członków forum plus pakiet dodatkowy.
 
Do góry