Soundbar do 3500

sc88

New member
Hej planuje zakup telewizora 75 cali i do tego chciałem dołożyć jakiś fajny soundbar w granicach 3500 zł. Salon dość spory w domu jednorodzinnym około 50m2.

Czy da się w tej cenie znaleźć coś z Dolby Atmos? Z recenzji które znalazłem myślałem o poniższych:

JBL 5.1
Lg gx
SONY HT-ZF9

Czy coś z powyższych było by godne zainteresowania czy może w tym budżecie da się ustrzelić coś lepszego ?
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Kolega z forum ma na sprzedaż Bose 700 plus sub
Może , to Ciebie zainteresuje ?
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
W tej kwocie masz wyższy, lepszy model .
Ale , jak moneta uwiera w kieszeni , to przepłacaj :)
 

sc88

New member
Sprzęt będzie brany na raty stąd taka decyzja [emoji6]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Moge ci sprzedać bose 700 + sub bose 700 za 3500 wszystkie dokumenty plus kartony kolor biały
 

Mr_Sandman

New member
W tym budżecie JBL BAR 9,1 atmos.

@blackninja Uważasz, ze Bose 700 bez DTS-X na dzień dzisiejszy jest jeszcze wart uwagi?
Pomijam już brak Atmos.

Np. Samsung Samsung HW-Q950T będący w zestawie z satelitkami i subwooferem ma zarówno DTS-X, jaki Atmos - wydawałoby się bardziej przyszłościowy niż Bose. Pytanie kiedy Bose wypuści następców 700-tek.

Prawdą jest, że osobiście nie wiem jak gra oglądając filmy lub słuchając muzyki. Bose 700, że przy muzyce super ale do filmów aktualnie nie mam pojęcia.


Do Twoich potrzeb brałbym :
- JBL Bar 9,1
- LG SN10 ( Meridian)

@Kiki, a zestawiając powyższego Samsunga do Twoich propozycji, jak on wypada przy tym JBL i LG?
Pierwotnie, nie ukrywam, zawsze myślałem myślałem o Bose 700. Czytając jednak komentarze, że brak DTS-X i Atmosa dyskwalifikuje go w perspektywie przyszłości w takiej cenie (ok. 6000zł na Amazonie lub ostatnio w MM za soundbar + bassmodule ), to się troszkę oddaliłem.


Dziękuję za odpowiedzi i serdecznie Was pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jeśli juz pytasz o taki budżet to wybrałbym serię Citation od Harmana. Masz do wyboru dwa modele soundbarów, dwa subwoofery i głośniki surroundowe. W kinie i co mnie bardzo zdziwiło w stereo gra jedwabiście.
 
Do góry