Soundbar do 2500zł

Esemes_

New member
Witam!
Planuję kupić soundbar do salonu ok 25m2. Przeznaczenie 70% filmy z serwisów VOD oraz 30% muzyka ze spotify + youtube.

Zrobiłem research i w tym budżecie znalazłem dwa wg mnie najlepsze modele: JBL Bar 500 oraz SAMSUNG HW-Q800C.
Z tego co wyczytałem jbl ma potężniejszy bass przez co same filmy przyjemniej się ogląda, natomiast samsung ma lepszą listwe z czystszym dźwiękiem.
Na plus samsunga również ten system 5.1.2, gdzie ma podobno dodatkowe dwa głośniki które wspierają dolby atmos, ale z drugiej strony podobno nie robi to ogromnej różnicy.

Nie mam jak przetestować tych głosników w realu, czy ktoś miał do czynienia z tymi dwoma modelami i może polecić który będzie lepszym wyborem?
A może w tej cenie coś innego?

Pozdrawiam
 

Esemes_

New member
Widziałem je, ale mając obecnie Soundbar PHILIPS TAB7207 jestem lekko zniesmaczony subwooferem.
Stąd też nie brałem philipsów pod uwagę.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Ja bym wybrał tego Samsunga bo sam się nim interesuje , ten JBL to chyba nada się tylko w domu a nie w bloku bo nie da się w mieszkaniu wykorzysta jego potencjału czyli potężnego basu.Trudno coś znaleźć lepszego w tej cenie od tego Samsunga
 

Esemes_

New member
A kiedy planujesz go kupić? Ja trochę poczytałem, że w tym samsungu własnie bass jest słaby i myślę teraz bardziej o jbl wlasnie :unsure:
Filmów raczej nie oglądasz na cały głos, a jednak fajnie jak czujesz mocno te niskie tony :p
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
raczej po nowym roku , bass jak najbardziej do muzyki jest dobry , Samsung ma oczywiście bass ale nie jest taki agresywny jak w JBL
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
ja testować nie będę po prostu kupię tego Samsunga , decyzję dawno podjąłem bo zależy mi też na Dolby Atmos a w tym JBL szału nie ma
 
Do góry