Soundbar do 2500 zł pod PS5

dirian

New member
Witam. Poszukuje soundbara do 2500 zł. Głównym przeznaczeniem jest konsola PlayStation 5, ale też jakiś film na Netflix, sporadycznie muzyka ale rzadko bo jej słucham na głośnikach od PC.

Co możecie polecić w tym budżecie? Zastanawiam się czy kupić soundbar z osobnym subwoferem czy wystarczy sama belka - miejsce na suba niby mam, ale to zawsze dodatkowy grat którego mogłoby nie być... Nie potrzebuje jakiegoś zrywającego podłogę basu, no ale fajnie żeby dźwięk miał odpowiedni efekt i głębię.
 

dirian

New member
Łatwo nie będzie !
Pewnie wiele osob poleci Kino ! :)

Na kino nie mam niestety miejsca i chyba nawet nie chciałbym kina, bo to za duża graciarnia na mieszkaniu się robi.

Osobiście brałbym Bose 500 .

Sprzęt z tego co widzę nie do kupienia w sklepach, więc raczej odpada. Plus wyczytałem komentarze, że bez dodatkowego suba nie ma sensu go kupować z uwagi na bardzo płytki bas.

Bose 700 wygląda ciekawie, ale cena już zaporowa jak na soundbar - to już wolałbym kupić jakieś głośniki w tych pieniądzach, ale... znów problem z miejscem :/

W oko wpadł mi Sonos Beam Gen 2, ale niestety to nowość więc mało recenzji. No i obawy o bas - nie jestem jakimś bassheadem, ale jednak przy wystrzałach w filmach / grach fajnie jakby było słyszeć jakieś "bum" :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO Twoich potrzeb w klasie cenowej 2500 zł wybrałbym Soundbar LG Gx lub G1.
Masz specjalne ceny dla niebieskich.
I masz specjalny sprzęt produkowany [przez Meridian dla LG - z Dolby Atmos.
Świetny sprzęt.
 

trime

New member
Cześć, równiez szukam soundbara w podobnym przedziale cenowym do PS5 i do filmów. Telewizor to LG C1 65".
Chciałbym się zapytać gdzie są te specjalne ceny dla niebieskich. Wiem, że muszę być najpierw wspierającym ale co dalej?

Z ciekawości czy jest sens rozglądać się za soundbarami w systemie 3.1.2 czy to raczej przerost formy nad treścią?
 
Ostatnia edycja:
Do góry