Soundbar do 2500 zł do pokoju 20 mkw

Lui_92

New member
Witam wszystkich,

Prawie od roku jestem w posiadaniu TV Sony KD-60XF8305 i skłaniam się teraz ku kupnie jakiegoś soundbara. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to coś mniej więcej do 2500 zł. Wcześniej był to budżet 1500 zł, ale finalnie na nic się nie zdecydowałem.

Telewizor wisi na ścianie pokoju, który ma około 20m˛.

Telewizor i kanapa są na przeciwległych ścianach i odległość to jakieś 3m. Kanapa stoi też mniej więcej na środku pokoju, gdzie po jej lewej są okna z firanami, a po prawej taki regał z półkami. Nie jest to moje mieszkanie, więc kiedyś to się może zmienić, a sprzętu raczej wymieniać tak szybko nie będę :p

Telewizor służy głównie do oglądania Netflixa/HBO lub ewentualnie filmów czy to z USB czy z podpiętego kompa po HDMI. Czasem też w coś pogram na TV, ale to wciąż z podpiętego komputera.

Także jako, że budżet trochę wzrósł w stosunku do tego co kiedyś poszukiwałem, liczę że uda znaleźć się coś dobrego, przy czym oglądanie filmów/seriali, będzie nowym i przyjemnym doświadczeniem.



Co możecie mi doradzić w tej cenie, przy takiej wielkości i ułożeniu mieszkania? Niestety jako, że mieszkam w bloku, a często oglądam coś w nocy, to bas nie może przeginać.

Myślałem nad:

  • JBL Bar 5.1
  • Yamaha YAS-207 (czym to się różni od ATS-2070?)
  • Yamaha MUSICCAST YSP-1600
  • Yamaha MusicCast Bar 400
  • Sony HTZF9 + głośniki tylne SAZ9R
Pytanie co tu się najlepiej sprawdzi? Zarówno w przypadku mieszkania jak i kompatybilności z TV. Może do czegoś nie warto dopłacać?

Wiem, że pytam trochę późno, patrząc na to że mamy Black Friday, ale liczę że uda się coś upolować :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry